Szokujące rekordy zgonów w Polsce.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Ministerstwo Zdrowia chwali się opanowaniem sytuacji w walce z pandemią. Dzieje się tak wyłącznie dzięki sztucznemu zaniżaniu liczby zakażeń, przez nierobienie testów. Ma to jedynie sens propagandowy, równie dobrze mogliby przebadać 1000 osób, wykryć 600 osób z Covid-19 i ogłosić, że jesteśmy najlepsi. Papier wszystko przyjmie, tylko co to zmieni? W ostatnim czasie wskaźnik pozytywnych testów oscyluje koło 60%, odbiło się to na liczbie zgonów. Padł dziś szokujący rekord – 603 osoby bezpowrotnie przegrały walkę z koronawirusem.

Covid-19 całkowicie obnażył tekturowość naszego kraju, wynikającą z chaosu i braku wizji rządzących.

Nie będę robił wielkiej tajemnicy z faktu, iż jestem wyjątkowo krytycznie nastawiony do ministra Niedzielskiego. W moim odczuciu zupełnie sobie nie radzi sobie na stanowisku, które piastuje i naraża na duże niebezpieczeństwo nas wszystkich. Błędy, które popełnia, zaczynając do skandalicznego podejścia wobec testowania, przynoszą ponure żniwo. Bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że znajdziemy się dziś w światowej czołówce zgonów spowodowanych pandemią. Gdy dorzucimy do tego pozostałych umarłych, którzy odchodzą ze względu na wstrzymanie planowych zabiegów, brak udzielonej pomocy, wyłania się obraz katastrofy sanitarnej, do której doprowadził ten rząd.

Kolejny wstrząsający rekord odnotowaliśmy w październiku.

GUS przedstawił dane za ten miesiąc, jest gorzej niż źle. Mamy aż 15 tysięcy więcej zmarłych niż rok wcześniej. To tak jakby w ciągu 30 dni dodatkowo zniknęło z mapy Polski miasto wielkości Ustki! Perspektywy są jeszcze czarniejsze. Przed nami trudne miesiące, a liczba zgonów nadal gwałtownie rośnie. Do tego dochodzi wyczerpanie personelu szpitali, brak wolnych miejsc, niedofinansowanie, zapowiadany strajk pielęgniarek. Perspektywy jak z horroru. PiS nie zrobił praktycznie nic, żeby zabezpieczyć kraj. Można zaryzykować okrutną tezę, że tylko najsilniejsi przetrwają kataklizm. Choć jeszcze nie tak dawno mogliśmy przeczytać w rządowych “Sieciach” tekst, mówiący o “fałszywej pandemii”.. Lekceważenie problemu musiało dać tylko taki efekt.

Koronawirus. Pojawiła się kolejna szczepionka firmy Moderna.

Bezsensowny-szkodliwy system testowania na coronawirusa. Rząd napędza epidemię! Felieton Albina


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ