Szpital Narodowy gigantycznym oszustwem celem ściągnięcia pieniędzy?


20 comments, 24 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Kontrowersje wokół tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym rosną z każdym dniem. Dziś na jaw wyszła sprawa stawek pobierany przez niemal pusty ośrodek w którym praktycznie nie ma pacjentów. Otóż szpital za sam “Tryb gotowości” pobiera stawki 8 razy większe niż zwykły szpital krajowy. Wszystko oczywiście na koszt podatnika.

Szpital który nie istnieje

Puste łóżka ściągnięte jakby wprost z PRL-u, brak sprzetu lub sprzęt kompletnie wyłączony, stanowiska komputerowe bez komputerów oraz liczba personelu którą można policzyć na palcach jednej ręki, oto przykłady tego co obecnie dzieje się w tej szopce pod tytułem “Szpital Narodowy”.

Niedawno do sieci został wrzucony materiał wideo przez jednego z pracowników który pragnął pokazać jak funkcjonuje szpital. Tam, nikogo i nic nie ma. Materiał poniżej do obejrzenia

Tymczasem na oficjalnym Twitterowym profilu “Szpitala Narodowego” dostajemy kolejne zdjęcia wyglądające jak ustawione sytuacje ze statystami. A dwóch z “medyków” na zdjęciu wygląda trochę jak… manekiny. Przypominamy że to wszystko za nasze pieniądze.

Stawki dla “Szpitala Narodowego?” Lepiej złapcie się za głowę

Szpital Narodowy jak każdy inny szpital działa dzięki funkcjonowaniu z NFZ. “Działa” jedynie na papierze a propaganda telewizji rządowej mówi o tym że powinniśmy się ciszyć że “Szpital Narodowy jest pusty i nie działa” bo to świadczy że Polska radzi sobie z pandemią. Szkoda tylko że szpital z dykty pobiera stawki tak jakby działał, i to niemałe. Normalny szpital pobiera np. za hospitalizację pacjenta z Covid-19 około 330 PLN. Dla Szpitala Narodowego to 1034 PLN Brutto. Ryczałt za gotowość respiratora to 200 PLN dla szpitala państwowego i ponad 3700 dla Szpitala Narodowego.

Poniżej zamieszczamy listę.:

Obraz może zawierać: tekst „Szpital Narodowy Hospitalizacja dzień Szpital zwykły 1024, 40 330 30zllub630zl l lub 630 zl Ryczaltz gotowość za dobową dostępność jednego ożka dzień 822,42zł 100 zł Ryczalt gotowość- za dobową dostępność jednego stanowiska respiratora za dzień 3773,70 200 zł Hospitalizacja pacjenta wymagającego respiratora dzień 4321,14zl 1154zł Oplata za gotowość punktu przyjęć (za dobową gotowość do udzielania świadczeń) 299 zł Stawka ryczałtu dobowego, na który składa się: stawka bazowa wskaźnik dostępu, składowa ryczałtu za funkcję. Stawki bazowe określane są osobno przez dyrektorów ow NFZ”

Szokujące prawda? Tym bardziej że są to pieniądze pobierane prosto z NFZ, czyli tak naprawdę od nas. Podatników. Czy Szpital Narodowy to kolejny sposób na napełnienie kabzy Prawa i Sprawiedliwości, jak widać rządowi sposobów na opróżnianie pieniędzy polaków nie brakuje, nawet zniżając się do takiej szopki.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

20 comments, 24 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
16
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
61
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
14
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaoja
Jaoja
10 dni temu

Ponoć w 3 sekundzie filmu widać pacjenta,ja nie widzę

Dudi
Dudi
10 dni temu

To się przypacz, w pierwszych sekundach są pokazane łózka z chorymi, widać po konturach sylwetek na nich oraz pościeli, ludzie nie dajcie się manipulować , to szpital awaryjny , to że nie jest pełen to dobry znak!

Polka
Polka
Odpowiedź do  Dudi
9 dni temu

Nie prawda , proszę poszukać opowiada lekarz zatrudniony w tym szpitalu. Nie ma chorych czasami 25 osób a lekarzy jest dużo i pielęgniarek też. Karetki mają zakaz przywożenia. Proszę sobie odszukać w inter

spacmen
spacmen
Odpowiedź do  Dudi
8 dni temu

Za jakie pieniążki????

Baltazar
Baltazar
Odpowiedź do  Dudi
8 dni temu

Może tam ktoś sobie leży i odpoczywa, lub drzemie w oczekiwaniu na pracę?

Ati
Ati
Odpowiedź do  Dudi
1 dzień temu

Winno być – przypatrz, nigdy przypacz!

Polka
Polka
9 dni temu

A w innych szpitalach brak lekarzy,pielęgniarek,tlenu nawet łóżek ludzie umierają z braku opieki. Wszędzie przekręty – wydawało się że zniszczenie stadnin było przypadkiem ale nie. To celowe działanie i złodziejstwo na każdym kroku.

RS.
RS.
Odpowiedź do  Polka
9 dni temu

Myślisz że jakby były stadniny to wozilibysmy chorych karetkami konnymi?
Może to jest sposób na Covida bo tlenu więcej i gorączka szybciej by opadła.

Arek
Arek
9 dni temu

Polska, jest prezes z wysoką pensją a niema lotniska i tak się kręci już jakiś czas to dlaczego szpital ma się nie kręcić

Mniejsza o to
Mniejsza o to
9 dni temu

Złodzieje jebane na wszystkim żerują a ludzi w szpitalach nie ma kurwy kłamcy jebać cały rząd.
Ludzi nie ma i nikt nie widział powinni was ludzie zajebać skurwysyny. Nie pozdrawiam

Marcin
Marcin
9 dni temu

To jest kurwa chore…. Szpitale puste stoją a oni za takie pieniądze puste luzka na stadionie chodują.

RS.
RS.
9 dni temu

Rząd pokazuje że wie jakie powinny obowiązywać stawki w całej ochronie zdrowia, nie ma tylko jeszcze odwagi przyznać się do tego że wie. Ale możemy mieć nadzieję że padnie komenda: Równaj do wyższego!!!
Brawo dla Rządu za odwagę !!! Czekamy na wyrównanie wszystkim zgodnie z Konstytucją!

jaa
jaa
9 dni temu

zlodziejstwo i kurest…wo i wszystko na nasz koszt…

Robo
Robo
8 dni temu

Mówiłem, że to pralnia 💪☹️

igielka
igielka
8 dni temu

A ja się dziwie tylko jednemu , czemu wszyscy lekarze , pielęgniarki i cala slużba zdrowia nie wezmie się za nich i nie powie prawdy jak jest naprwde myśle ze wszystkich by nie posadzili czego sluznba zdrowiasię boi

Kris
Kris
Odpowiedź do  igielka
6 dni temu

A po co ?? Kasa się zgadza to jest dobrze 🙂

Agent wycek
Agent wycek
8 dni temu

W połowie filmu słychać strzały i szum brzozy

ledwo chory
ledwo chory
7 dni temu

jak jebnie wirus w ten sejm to PIS ma zapewnione wczasy

Kris
Kris
6 dni temu

Niestety ale następne wybory będą dopiero w 2023 roku , więc przez mają jeszcze 3 lata na to żeby zniszczyć wszystko do samego końca . Super . Po prostu super . Aż nóż w kieszeni otwiera się na samą myśl . Przekręt goni przekręt . i Gdzie tu prawo i sprawiedliwość ?

Lulu
Lulu
Odpowiedź do  Kris
2 godzin temu

Dlaczego wojsko i policja nie obalą tego wszawego rządu?!