fbpx

Szumowski o wakacjach: “Można powiedzieć, że nawet nie byłem w Hiszpanii, a po prostu na morzu”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Łukasz Szumowski ustosunkował się do zarzutów jakoby odpoczywał na luksusowym jachcie i przeżywał uroki pobytu w Hiszpanii. “Wakacje się udały. Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz i to na wysepkę, gdzie z tego co wiem, nie było ani jednego przypadku zakażenia” – powiedział po zakończonym urlopie. Były minister zdrowia wyjawił szczegóły swojej podróży jachtem po Oceanie Atlantyckim.

Były szef resortu zdrowia opowiedział o wakacjach spędzonych nad Oceanem Atlantyckim. Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że Łukasz Szumowski postanowił wybrać się na luksusowy jacht. Urlop spędzić miał wspólnie z milionerem i konsulem honorowym Islandii Bogusławem Szemiothem.

A jak to widzi Szumowski?

To nawet nie Hiszpania, ja po prostu spędziłem trochę czasu na morzu. Na morzu spędziłem 10 dni i to w towarzystwie jednej osoby. Wydawało mi się, że trochę prywatności będzie można uzyskać, żeglując po oceanie. Okazuje się, że nawet tam niestety ktoś robi zdjęcia, co nie jest przyjemne. Ale wakacje się udały i było bezpiecznie.

Łukasz Szumowski odniósł się też do plotek, jakoby jacht, którym płynął po Oceanie Atlantyckim, był niezwykle luksusowy.

 Bardzo dzielna jednostka, świetnie sobie radzi w dużych falach i w dużym wietrze. Ma raptem 12 metrów, dwie kajuty i 20 lat.

Plany na przyszłość

Łukasz Szumowski ustosunkował się również do swoich planów na przyszłość.

Właśnie odwiedziłem instytut kardiologii i zacząłem rozmawiać, jak to ma wyglądać, co tam się dzieje, także niedługo pewnie będę wracał do normalnej pracy. Pozostaję w klubie, natomiast zawodowym posłem nie będę, będę pracował u siebie w instytucie, w klinice jako lekarz.

Analizując wypowiedzi Szumowskiego można odnieść wrażenie, że “odpoczął”, ale w jego wycieczce nie było nic nadzwyczajnego. Stara łajba, skąpy milioner na pokładzie i wokół dużo wody, która i tak płynie nam wszystkim z kranów, i to nawet ciepła. “Jednym słowem – obóz przetrwania” – grzmią bezlitośnie internauci.

Czytaj także: Mateusz Morawiecki: Wzrost bezrobocia na poziomie 0%. “Nie ma się czym martwić, sytuacja opanowana”


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: wp.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments