fbpx

Tadeusz Rydzyk sprzedaje duchową szczepionkę na koronawirusa.”Biblijny faryzeusz bogacący się na ludzkich słabościach, pozbawiony skrupułów”


3 comments, 9.3k
Subksrybuj nas na Google News

Nie od dziś wiadomo, że ojciec Tadeusz Rydzyk ma predyspozycje do prowadzenia wielkich biznesów. Udowadnia, że nawet w dobie koronawirusa potrafi zarobić na ludzkiej naiwności.

Serwis związany ze słynnym redemptorystą Splendor24 wprowadził do oferty święte obrazki i modlitewniki chroniące przed koronawirusem. Niedawno udostępnione zostały dla kupujących również maseczki i przyłbice ochronne.

“Módl się słowami potężnej modlitwy, za sprawą której wyprosisz łaskę obrony przed groźbą choroby dla siebie, twoich bliskich a także całej Ojczyzny – czytamy na produkcie.”

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest przewodniczącym rady fundacji “Nasza przyszłość”, która jest ściśle powiązana z ową księgarnią. Kilka tygodni temu wielebny z Torunia apelował do wiernych o wsparcie finansowe, bez którego Radio Maryja i Telewizja TRWAM mogą przestać istnieć!

„Nasze media istnieją dzięki łasce Pana Boga i pomocy świadomych i odpowiedzialnych katolików i Polaków. Bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania „Naszego Dziennika” też grozi jego zamknięcie. Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich?” – kokietował Rydzyk.

Jak można się domyślić słowa redemptorysty wywołały lawinę głosów krytyki.

“Prośby, a wręcz skamlenie o pieniądze, podczas gdy mnóstwo Polaków z niepewnością patrzy na swoja przyszłość, są co najmniej nie na miejscu” – punktuje mniejszość parlamentarna.

Przypomnijmy, że w styczniu do Stolicy Apostolskiej wpłynęła petycja z 157. tysiącami podpisów o ukróceniu działalności politycznej i biznesowej Ojca Dyrektora.

“Zwracamy się z prośbą o ukrócenie działalności politycznej redemptorysty Tadeusza Rydzyka i przywrócenie charakteru religijnego jego radiu oraz telewizji. Tadeusz Rydzyk, zakonnik używający katolicyzmu jako narzędzia do zdobywania pieniędzy i władzy jest przykładem patologii występującej w polskim Kościele Katolickim. Tadeusz Rydzyk bierze aktywny udział w polskiej polityce.”

Watykan wydal lakoniczny komunikat, ktory dla protestujacych jest nie do zaakceptowania.

Pana obawy zostały odnotowane” – odpowiedział jednym zdaniem watykański dyplomata Luigi Roberto Cona.

Wierni są niezwykle poruszeni. Nie wierzą, że Franciszek widział petycję i obiecują, że podejmą wszelkie kroki, by dotrzeć do Ojca Świętego innym kanałem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 9.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
starypraktyk
starypraktyk
11 miesięcy temu

Durni w tym biednym kraju jest całkiem sporo więc był bym raczej zdziwiony, gdyby “ojciec” Tadeusz tego nie wykorzystał…….! Poza tym, na całym świecie się głupich wykorzystuje więc o co biega……..?!

bob
bob
Odpowiedź do  starypraktyk
6 miesięcy temu

Nasz , polski problem polega na tym ,ze na calym swiecie oszukujacych biednych bo glupich , wsadza sie do wiezienia a u nas niektorym nadaje sie status niemal swietej osoby z najwiekszym w kraju immunitetem , ba , dobrowolnie ze srodkow publicznych wplaca sie im na konto setki milionow zl rocznie !. Oczywiscie na mysli ma tylko Rydzyka !.

europ
europ
4 miesięcy temu

to pokazuję jak rydzyk ten chochsztapler traktuje ludzi a ci ludzie albo psychiczni albo opętani prze tego sekciarza przestępcę