Tanajno zatrzymany. Policja pacyfikuje demonstrujących przedsiębiorców. Jutro na 16.00 organizatorzy chcą powtórzyć protest.


1 comment, 10.8k
Subksrybuj nas na Google News

Pod pretekstem nielegalnego zgromadzenia, około godziny pierwszej w nocy setki Policjantów zaczynają skuwać i wyprowadzać protestujących.

Aktualizacja 8 maj godz 08:30

Na portalu społecznościowym Paweł Tanajno kandydat na prezydenta RP prowadził transmisje.

Zewsząd dobiegają głosy i komentarze wyprowadzanych skutych demonstrujących

“Tak Mateusz traktuje przedsiębiorców w Polsce. ….W taki sposób nie robiąc nikomu krzywdy, zostajemy pacyfikowani , Polsko obudź się bo to ostatni dzwonek. Jeżeli wyrażasz na to zgodę co się dzieje to nie wiem czy jesteś Polakiem “…..

Pacyfikacja w środku nocy

Pacyfikacja w środku nocy…

Opublikowany przez Andrzeja Matanowskiego Czwartek, 7 maja 2020

Polsko obudź się Polaku , Polko to do Ciebie jest apel , nas tu dzisiaj spacyfikują ale przyjdźmy tu jutro o godzinie 16-stej zbieramy się z powrotem w Warszawie, wszyscy przedsiębiorcy którzy maja dość takiego traktowania….

Warszawiacy wspierają strajkujących przedsiębiorców. Protest przybiera na sile.

w pewnym momencie podszedł do niego Policjant, kazał wyłączyć telefon i poinformował go że jest zatrzymany.

Jestem zatrzymany wyłączamy telefon. Cześć

Opublikowany przez Pawła Jana Tanajnę Czwartek, 7 maja 2020

NIE MA WOLNYCH WYBORÓW. WCZORAJ MILICJA W SPOSÓB ZORGANIZOWANY NA POLECENIE MINISTRA ZŁAMAŁA ART. 249 KODEKSU KARNEGO.Zatrzymanie po URMem o 1:30. Wywieźli mnie do jakiegoś odludnego miejsca w Legionowie. Trzymali przez 5 godzin na tylnym technicznym siedzeniu “suki”. Co chwile trzaskali drzwiami, było cholernie zimno, nie dało się spać. O 6:30 półprzytomnemu wręczyli 3 karteczki do podpisania i zaproponowali 500 zł mandatu. Z zamkniętymi oczami z zaspania odmówiłem podpisania czegokolwiek i przyjęcia mandatu. Powiedzieli że mogę sobie iść nie wiadomo gdzie i jak. Może następnym razem wywiozą mnie w Bieszczady. 5 godzin chińskich tortur. Jeśli milicja do wypisania 3 karteczek potrzebuje 5 godzin to biada naszemu bezpieczeństwu.Podobnie postąpili z resztą zatrzymanych. Na szczęście pod komisariatem już na mnie czekaliście. JESTEŚCIE WIELCY. Teraz muszę koniecznie się wyspać i jeśli chcecie przyjechać i pokazać swoją złość na kczystoski reżim o 16:00 jestem gotowy powtórzyć demonstrację zaczynając ją wedle wczorajszego scenariusza.Dziękuję wszystkim za solidarność i wielkie serce okazane wczoraj. To czego nie zniszczyła milicja jest do odebrania w namiotach pod Sejmem. – Napisał Paweł Tanajno

Aktualizacja


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 10.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
21
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MŚCIWÓJ
MŚCIWÓJ
22 dni temu

Jaki strajk!!!???? Jakie wybory??? “jegomość” z nowogrodzkiej (jeden z dwudziestu trzech) ma wy…. bane na wybory, na strajki, to kolejna zagrywka w grze tak aby jeszcze bardziej skłócić naród, zatkać im oczy i uszy na to co rzeczywiście się dzieje , i nie jakiś tam wirusek będzie przyczyną wprowadzenia stanu wojennego (nie klęski żywiołowej, nie stanu wyjątkowego) tylko masowe wystąpienia ludzi Polaków przeciwko tyranii … i … historia nawet ich nie oceni… bo napisali już swoją (nietykalność wobec prawa już sobie zapewnili !!!! nawet według ich prawa to są zasługi!!!!))