Terlecki kokietuje Czarnka. “Znakomity człowiek, świetny organizator. To bardzo dobra kandydatura na szefa MEN!”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Przemysław Czarnek został kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko Ministra Edukacji Narodowej. Ryszard Terlecki postanowił skomentować tę propozycję. Uważa, że to bardzo dobra kandydatura. “To świetny organizator, znakomity człowiek o bardzo wyrazistych poglądach, tak że wydaje mi się, że to jest bardzo dobra kandydatura”.

Według doniesień poseł Prawa i Sprawiedliwości i były wojewoda lubelski Przemysław Czarnek ma pokierować resortem edukacji i nauki. Na uwagę reporterki TVN24, iż opozycja mówi, że ta kandydatura to prowokacja, Terlecki odparł: – Nie, to nie jest prowokacja!

To jest profesor, były wojewoda, świetny organizator, znakomity człowiek o bardzo wyrazistych poglądach, tak że wydaje mi się, że to jest bardzo dobra kandydatura. Ktokolwiek by nie został ministrem edukacji, opozycja i tak będzie narzekać, więc spokojnie do tego podchodzimy – mówił Terlecki

Przyznał, że obóz rządzący stawia na wyrazistego polityka. “Takie czasy, że trzeba teraz reformę programową pchnąć w edukacji, po dobrze wykonanej i przeprowadzonej reformie organizacyjnej” – powiedział Terlecki.

Pytany, czy nie obawia się światopoglądowych opinii Czarnka, odparł, że się nie obawia.

Kontrowersyjne poglądy Czarnka

Posła Czarnka identyfikujemy ze słowami które wypowiedział 13 czerwca 2020 w TVP Info. Mówił wtedy:

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

Po tych słowach na jakiś czas został odsunięty od mediów, ale kiedy 3 sierpnia br. udzielał wywiadu w Polsacie przypomniał o swoich ortodoksyjnych poglądach mówiąc:

Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam

Radosław Sikorski skomentował tę kontrowersyjną kandydaturę.

Osobom oburzającym się na zapowiadaną nominację Pana Posła Przemysława Czarnka, profesora KUL, na ministra nauki i szkolnictwa w rządzie PiS, sugeruję pod rozwagę, że ten homofob, nieuk i cham będzie personifikacją poziomu umysłowego obecnej władzy oraz jej zaplecza intelektualnego.

Czytaj także: Skiba dla Gazety Plus. “ŚMIECH ZWYCIĘŻY PARANOJĘ” [WYWIAD]


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: tvn24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments