Tłumy powitały Matkę Boską w Opalenicy, mimo restrykcji. “Maryja, nas ochroni”.


5
Subksrybuj nas na Google News

Nie dawno w Opalenicy woj. Wielkopolskim odbyło się huczne przywitanie kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Znów okazało się, że obostrzenia nie dotyczą wydarzeń kościelnych. Organizatorzy nie zapanowali nad ilością wiernych, mimo, że zdrowy rozsądek nakazywałby powstrzymać się od tego rodzaju masowych imprez. Ale przecież Kościoła to nie dotyczy…

Kościół w pandemii

Jak wszystkim instytucjom tak i Kościołowi zostały narzucone ograniczenia z powodu epidemii. Ludzie świadomi zagrożenia przestrzegają obostrzeń zasłaniając usta i nos oraz utrzymując dystans społeczny. Ciężko zrozumieć zachowanie wiernych w Opalenicy.

Co musi się stać aby włączyć myślenie?Najświeższe doniesienia pokazują jak bardzo sytuacja epidemiczna się nasila a w…

Opublikowany przez Absurdy Gminy Opalenica Czwartek, 22 października 2020

Włączyć myślenie

Kościół choć stara się być autorytetem, kuleje na polu koronawirusa. Znane są przypadki księży nawołujących do zdejmowania maseczki w kościele. Jak widać na powyższych zdjęciach przy organizacji tego wydarzenia komuś zabrakło zdrowego rozsądku. W tle było słychać okrzyki ” Maryja nas ochroni!”. Na zdjęciach widać też osoby starsze, nie przestrzegające odpowiednich odległości. Pomimo obecności służb nie ma informacji o ukaraniu wiernych.

Źródło: facebook.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ