To szok jak ksiądz i zakonnica molestowali, terroryzowali dzieci i oszukiwali ludzi.


2.3k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jan i Agata , były ksiądz i niedoszła zakonnica, którzy jako rodzice zastępczy znęcali się nad czwórką dzieci – bili je tłuczkiem do mięsa po głowie, krępowali, przywiązywali do krzeseł, karali całonocnym klęczeniem, wywozili do lasu

O nim mówią: perfekcjonista, człowiek złożony z samych dobrych zamiarów. O niej: spokojna, pytała ciągle, co robić, bo nie radzi sobie z dziećmi. Prokuratura twierdzi, że bili dzieci tłuczkiem do mięsa, wiązali rajstopami, głodzili.

Nie wszystkie dzieci trafiły do nich w tym samym momencie?

Zanim zostali rodzicami zastępczymi dla trójki rodzeństwa, opiekowali się Agnieszką i jej starszym bratem, Pawłem.

Jan i Agata mieli obsesję na punkcie seksualności Pawła, opowiadali wszystkim, że chłopiec molestuje młodszą siostrę. Używali do tego specyficznego słownictwa, że “Pawełek stawia koguta” albo że “przychodzi do Agnieszki i używa okrężnicy”. W końcu go oddali. Jan i Agata kłamali, by pozbyć się Pawła i wziąć młodsze dzieci Damiana, Adriana i Weronikę, nad którymi potem ze szczególnym okrucieństwem się znęcali.

Tych okrutnych zachowań dokonali 49-letni Jan G. – były ksiądz i strażnik miejski, a następnie pracownik ostrowskiego magistratu oraz jego 44-letnia żona Agata, które kiedyś przez krótki czas przebywała w zakonie, ale opuściła go przed złożeniem ślubów.

Ludzie próbują ich odnaleźć, szukają ich zdjęć. Dla mnie to są wciąż ludzie, to nie są potwory. To ludzie z przekręconymi życiami, którym przydałaby się pomoc, być może psychiatryczna. Liczę na to, że zostaną sprawiedliwie osądzeni przez sąd.

Troje dzieci, które odebrano Janowi G. i jego żonie, trafiło z powrotem do domu dziecka, a jedna z dziewczynek jest w nowej rodzinie. Nowa matka zastępcza mówiła w ubiegłym roku, że dziewczynka wciąż ma nocne koszmary i jest cały czas pod opieką psychologa. Trzeba ją było również leczyć u ortopedy. Chrząstki ma zdruzgotane, bo oni, jak się zdenerwowali, to skakali po dzieciach, mówiła kobieta.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2.3k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
14
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments