Trump: liczycie nielegalne głosy! Czołowe stacje telewizyjne przerwały wystąpienie


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Donald Trump wygłosił przemowę, której emisję przerwało kilka stacji telewizyjnych. Obecnie urzędujący (jeszcze) prezydent nie może pogodzić się z wynikiem na jego niekorzyść i twierdzi, że głosy są zliczane nielegalnie.

Dwa dni temu zamknięto lokale wyborcze w USA w związku z wyborami prezydenckimi. Choć minęło już trochę czasu to głosy dalej są liczone. Wynik wydaje się być już przesądzony, ponieważ – znaczną przewagę nad Donaldem Trumpem (214 głosów elektorskich) ma Joe Biden (264 głosów).

Żenujące wystąpienie przerwane na antenie

Trump ewidentnie nie może sobie poradzić z porażką, czego dowiódł podczas dzisiejszego przemówienia w Białym Domu.

“Jeśli zliczyć legalnie oddane głosy, to łatwo wygrywam. Jeśli wliczać nielegalne, to mogą próbować ukraść nam wybory”

Jak informuje Radio ZET dodał, że w USA miały miejsce “rażące nieprawidłowości” oraz, że walka o fotel prezydencki “skończy się w Sądzie Najwyższym”.

Czołowe stacje telewizyjne, takie jak ABC, CBS, NBC, MSNBC i CNBC przerwały transmisję wystąpienia. CNN określa ją wprost jako: „potencjalnie niebezpieczną próbą podważenia wyniku wyborów”.


Frustracja przenosi się na Twittera

Trump komentuje również wszystko na swoim Twitterze, gdzie otwarcie mówi o sfałszowanych wynikach. Pisze między innymi, że wszystko zostanie poprawione w Sądzie Najwyższym. Sugeruje także, że głosy są liczone również z okresu po zamknięciu lokali wyborczych.

Twitter regularnie musi mierzyć się z treściami tego typu na koncie Trumpa i blokuje je, określając jako wprowadzające w błąd użytkowników.

Źródło : RADIO ZET


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ