fbpx

Tusk: “Pomogę w zebraniu podpisów w Brukseli dla Rafała Trzaskowskiego”.


34.2k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Donald Tusk gość dzisiejszych Faktów po Faktach w TVN24, oświadczył że pójdzie na wybory pod warunkiem, że się odbędą i zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego, a nawet więcej.

Bardzo dobry start Trzaskowskiego

Start Prezydenta Rafała Trzaskowskiego jest naprawdę bardzo dobry, wykazuje niezwykłą energię, znam go od lat to jest człowiek nie tylko kompetentny ale z taką radosną odwagą, to jest człowiek który nie boi sie wyzwań i to jest twardy gość, to widać. ….

Donald Tusk przytoczył wypowiedź jednego z posłów partii rządzącej, który powiedział że w ich interesie jest aby Trzaskowski miał jak najtrudniej zdobyć wymagane 100 tysięcy podpisów.

Jak bezczelnym trzeba być żeby tak otwarcie, przy pełnym świetle mówić o swoich nikczemnych intencjach, prawdopodobnie przygotuje sie prawnie pewne decyzje żeby utrudnić najpoważniejszemu konkurentowi prezydenta Dudy, utrudnić możliwość startu.

Będę zbierał podpisy dla Rafała Trzaskowskiego

Więc ja chcę powiedzieć że ja też pomogę w zbieraniu tych podpisów, chociaż jestem jeszcze w Brukseli , ,,ale to ja sam osobiście gwarantuje że w Brukseli zdobędę co najmniej 100 podpisów dla Rafała trzaskowskiego i dam rade je przesłać na czas do komisji….

….To, że Trzaskowski potrafi powiedzieć kilka sensownych rzeczy nie tylko w języku polskim, nie dyskwalifikuje go. Nie ma ważniejszego zadanie niż obrona dobrego imienia Polski i Trzaskowski jest w stanie to zrobić.

Duda nie będzie dobrym prezydentem na trudne czasy

..Andrzej Duda był prezydentem, który nie potrafi rzeczy załatwiać.

Europa szuka dziś środków, by je sprawiedliwie podzielić. Póki co mamy tylko propozycję.

Budżet Unii Europejskiej na lata 2021-2027 ma wynosić 1,1 biliona euro (około 4,9 biliona złotych). Dodatkowo państwa członkowskie powinny mieć do dyspozycji 750 miliardów euro (niecałe 3,4 biliona złotych) w grantach i pożyczkach w ramach instrumentu na ożywienie gospodarcze.

Ktoś musi kompetentnie i uczciwe zadecydować, aby pieniądze trafiły do ludzi i firm, a nie rozdane między swoimi.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

34.2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments