fbpx

TVP dementuje. Ogórek nie zarabia 600 tys rocznie, nie podaje jednak ile zarabia.


2k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Media publiczne, pieniądze publiczne, ale ile kto bierze z tych pieniędzy to już nie publiczne. Telewizja publiczna jako jedna z niewielu instytucji korzystających ze środków podatników nie poczuwa się do obowiązku pokazywania na co podatnicy płacą pieniądze.

“Całkowicie dementuję jakoby Magdalena Ogórek zarabiała 600 tys. rocznie” pisze w mediach społecznościowych szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Podczas burzliwego posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu dyskutowano o kuriozalnym zawieszeniu listy przebojów PR3.

Na posiedzenie zaproszono przedstawicieli Rady Mediów Narodowych, dyrekcji Polskiego Radia, i byli dziennikarze trójki pracujący przy tworzeniu listy. Michał Nogaś kierując się do dyrekcji powiedział “Przejdziecie do historii jako grabarze tego radia”

Czytaj także Dziennikarz Trójki: Wydawano nam polecenia promowania wywiadów Jarosława Kaczyńskiego w „Gazecie Polskiej Codziennie” i TVP Info

Na tym posiedzeniu wicemarszałek Borusewicz zadał pytanie  Ja nie wiem czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?  


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments