fbpx

TVP i Latkowski zapowiadają polityczną bombę! Straszą filmem o Amber Gold i powiązaniach PO.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

TVP poinformowała w mediach społecznościowych, że powstaje film o aferze Amber Gold i niejasnych powiązaniach. Mają się ponoć pojawić nie publikowane dotąd nagrania, na których prawda ujrzy swe światło. Materiały pana Latkowskiego zawsze stanowią wielkie kontrowersje, więc i w tym przypadku możemy liczyć się z ostrym spektaklem politycznym bez trzymanki.

Ostatnia produkcja tego pana “Nic się nie stało” opowiadała o rzekomej pedofilii na wielką skalę wśród polskich elit. Do kontaktów seksualnych z małoletnimi miało dochodzić w sopockim klubie Zatoka Sztuki. Świadkami tych zdarzeń miało być wiele polskich gwiazd.

Produkcja została skrytykowana przez wiele osób. Kuba Wojewódzki groził Latkowskiemu pozwem, Krzysztof Skiba uznał, że film powstał z powodów politycznych. Obraz negatywnie ocenił również Andrzej Chyra.

Nowe dzieło

Nowe dzieło wybitnego Latkowskiego “Taśmy Amber Gold” opowiedzą o aferze, która w 2012 roku poruszyła całą Polskę. Marcin P. i Katarzyna P. trafili wtedy do aresztu. Prokuratura uznała, że od 2009 do 2012 roku mieli oszukać łącznie niemal 19 tys. klientów spółki Amber Gold.

Spędziłem w Trójmieście wiele tygodni, przyglądając się sprawie. Rozmawiałem z policjantami, prokuratorami, gangsterami i biznesmenami i mam dziesiątki nagrań z tamtych czasów. Czas wrócić do tej sprawy. Zaprezentuję państwu nieznane dotychczas nagrania, rozmowy, o których wiele osób chciałoby zapomnieć. Czas wreszcie odkryć nieznane karty w sprawie Amber Gold – tak zapowiada swój film Latkowski.

Niestety data premiery dzieła tego pana ze wsparciem Telewizji Publicznej – nie jest jeszcze znana.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments