TVP usunęła Pereirę. “Profesjonalizm naszych dziennikarzy zanikał po jego relacjach”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Portal TVP.info trafił właśnie do struktur Telewizyjnej Agencji Informacyjnej i podlega bezpośrednio Danielowi Liszkiewiczowi, wiceszefowi publicystyki TVP Info. W związku z tym Samuel Pereira po trzech latach przestał być redaktorem naczelnym serwisu – ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Serwis działał odrębnie wobec kanału TVP Info, pod nadzorem Kuby Sufina. Po słynnych relacjach Pereiry z USA i wielu komentarzach ktoś uznał, że sufit żenady został przebity.

Wszystkie wpadki jakie się tam pokazywały szły na nasz rachunek, bo nikt nie wiedział, że nie mamy wpływu na portal – mówi nam anonimowo osoba bliska władzom Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. – W końcu miarka przebrała się, gdy Samuel Pereira poleciał do USA i „relacjonował” przebieg wyborów prezydenckich. Delikatnie mówiąc – było to mało profesjonalne, nadawało się bardziej na jakiegoś wideobloga. Cała robota profesjonalnych ekip TVP Info na miejscu znalazła się nagle w cieniu tego, co pokazywał Samuel, bo dziennikarze komentowali tylko to. Tego było już za wiele – mówi nasz informator – powiedział informator portalu “Wirtualne media”.

Samuel Pereira był redaktorem naczelnym TVP.Info od lipca 2017 roku, gdy zastąpił na tym stanowisku Dominika Zdorta.  Wcześniej Pereira pełnił funkcję zastępcy kierownika redakcji publicystyki w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, a także razem z Dawidem Wildsteinem odpowiadał za programy publicystyczne w TVP Info. Przed przejściem do TVP był dziennikarzem „Gazety Polskiej Codziennie”.

źródło: wirtualnemedia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments