fbpx

VIDEO. Zamieszki na Kapitolu. Padły strzały a, TVPropaganda uderza w opozycję!


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Zamieszki na Kapitolu. Zwolennicy Trumpa wtargnęli do Kapitolu i rozpętali piekło. Do dramatycznych scen doszło w Kapitolu w Waszyngtonie. Trwało tam posiedzenie Kongresu, który miało zatwierdzić wybór Joego Bidena na prezydenta USA. Ponadto gorące i pełne nawoływania do nieuznania wyników wyborów przemówienie wygłosił Donald Trump. Dodatkowo ośmielił tym swoich zwolenników do szturmu na Kapitol. Protestujący wdarli się do środka budynku. Trwa ewakuacja obiektu. Pojawia się wiele wpisów w Internecie odnośnie tej sytuacji. Na przykład wpis TVP, który uderza w opozycję!

Zamieszki na Kapitolu a Donald Trump i jego wyborcy!

Donald Trump podczas tego procesu szukał swojej ostatniej szansy na zmianę niekorzystnego wyniku wyborów prezydenckich. Prezydent próbował wymusić na jego zastępcy Mike’u Pence’ie odrzucenie wyników z poszczególnych stanów, w których – jak twierdzi Trump – doszło do licznych oszustw wyborczych.

Donald Trump wezwał do bojkotowania wyniku wyborów i zorganizował spotkanie ze swoimi sympatykami w stolicy. Tysiące zwolenników prezydenta zbierało się od wczesnego ranka. Podczas swojego wystąpienia ponownie mówił o sfałszowanych wyborach i milionach głosów oddanych na niego.

Dodatkowo Trump podczas wystąpienia zwrócił się do wiceprezydenta Mike’a Pence’a, mam nadzieję, że postawisz się dla dobra naszej konstytucji i dla dobra naszego kraju. Jeśli tego nie zrobisz, to będę tobą bardzo rozczarowany

Zamieszki na Kapitolu i ofiary!

Telewizja CNN podała, że w trakcie zamieszek w Kapitolu policja postrzeliła kobietę w klatkę piersiową. Lekarze oceniają jej stan jako krytyczny. Według telewizji CNN powołującej się na dwa źródła, ranna podczas starć została kobieta, a jej stan lekarze określają jako krytyczny. Kobieta miała zostać postrzelona przez policję. Dodatkowo Telewizja MSNBC pokazała nagranie, na którym widać kobietę wynoszoną na noszach i reanimowaną.

Zamieszki na Kapitolu a próba ataku w opozycję!

Sylwester TVP: Miał być gwiazdor światowej sławy, wystąpił gość z “Jaka to melodia”

Wyborcy Trumpa wtargneli do Kapitolu – ewakuacja wiceprezydenta USA


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo
bolo
3 miesięcy temu

podobne zachowania są mi znane