W PiS pękają ze śmiechu. Przewidywania Giertycha wypełniły się wcześniej niż oczekiwano. Podwyżek mogło nawet w ogóle nie być.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Roman Giertych wyczuł grę PiS w podwyżki już kilka dni temu. Ten scenariusz był tak oczywisty, jak scenariusz słabego filmu. Nie sądził jednak, że tak szybko PiS upodli opozycję w oczach opinii publicznej.

W KO nie instynktu przewidywania. Przeglądając wpisy trafiliśmy na jeden z komentarzy mec Romana Giertycha, który przewiduje wpadkę opozycji już kilka dni temu. Tych podwyżek wcale miało nie być. To wszystko tylko gra Zjednoczonej Prawicy. Szczęście czy naprawdę pokerowa zagrywka, tego nie wiemy.

Dziś po przegranym przez PiS głosowaniu w Senacie Terlecki odkrył karty i powiedział To opozycja chciała, żebyśmy to zrobili teraz i nie przeciągać sprawy na wrzesień. To opozycja chciała, żeby do tej ustawy dodać parę elementów poprawiających sytuację posłów i senatorów – mówił polityk PiS i oskarżył opozycję o oszukanie opinii publicznej.

Terlecki wiedział że nie ma sensu kontynuowania tego tematu który wywołał takie oburzenie suweren i zakończył temat wcześniej niż przewidywał Giertych Terlecki: PiS jest niewinny “To opozycja była inicjatorem podwyżek. Stało się, jak się stało. Po tym, co zaszło w Senacie, projekt kończy swoją historię”

Pis ustawił się jako wygrany w każdej pozycji, jeżeli podwyżki by dostali to zyskają, jeżeli podwyżek nie będzie to upodla opozycję. Szach i mat.

Giertych : PiS będzie się z Was naśmiewać do rozpuku, a cnoty raz straconej nie odzyskacie.

Przestrzegam opozycję. Moim zdaniem na koniec procesu legislacyjnego może się okazać, że PAD ustawy o podwyżkach nie podpisze. JK uwielbia robić takie numery. I wówczas Prezydent zyska poparcie, PiS będzie się z Was naśmiewać do rozpuku, a cnoty raz straconej nie odzyskacie. – napisał na Twitterze

Wnioski na przyszłość

Jeżeli Giertych przewidział tą wpadkę warto by wziąc jego opinie pod uwagę na przyszłość.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
5
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments