Warszawa. Policja próbowała zatrzymać Klaudię Jachirę w czasie legalnej demonstracji.


1 comment, 12.3k
Subksrybuj nas na Google News

W Warszawie nie dopuszczono do legalnie zarejestrowanego protestu pod hasłem Strajk Ogólnopolski. Niestety brutalna akcja Policji doprowadziła do tego że Klaudia Jachira Posłanka PO została poturbowana przez funkcjonariuszy.

Wa warszawie odbyło się dziś kilka manifestacji. Jedna z nich miała się odbyć na placu Zamkowym o godzinie 15.00. Zebrany tłum otoczyła Policja i nie zezwoliła na demonstrację pomimo okazania funkcjonariuszom wszelkich potrzebnych zezwoleń. Organizator tej manifestacji został zatrzymany przez Policję.

Za organizatorem dzisiejszego ogólnopolskiego strajku, wstawiła się posłanka Klaudia Jachira. Niestety Policja nie uszanowała jej immunitetu próbowała zatrzymać również ją.

Idea Strajku Ogólnopolskiego

Komitet Organizacyjny przyznaje, że inspiracją do powołania inicjatywy społecznej Ogólnopolski Strajk Generalny jest zarówno powszechne wzburzenie społeczne wywołane skalą naruszania wszelkich praw i wolności obywateli, jak i towarzyszące temu demonstracje w Cieszynie, Katowicach, Poznaniu i Warszawie które pokazały gotowość społeczną do wyjścia „na ulicę” w obronie tych praw.

Komitet Organizacyjny w przestrzeni publicznej nie kreuje i nie będzie rozpowszechniał ani promował żadnych konkretnych osób , polityków, kandydatów na Prezydenta RP ani nie będzie ujawniał składu Komitetu Organizacyjnego inicjatywy społecznej „Strajk Generalny Przeciwko Rządom PiS” .Żaden z członków komitetu nie jest i nie był nigdy kandydatem na urząd Prezydenta RP, nie ma aspiracji politycznych i nie należy do żadnej partii politycznej. Nie ukrywamy swoich imion i nazwisk, ustalenie ich jest możliwe dla każdego kto czynnie uczestniczy w inicjatywie społecznej „Strajk Generalny Przeciwko Rządom PiS”, ale po prostu chcemy promować ideę a nie ludzi którzy za nią stoją”.

Policjanci wstydzą sie pokazywać swoje dane identyfikacyjne?

Klaudia Jachira zwróciła uwagę że żaden z policjanów nie ma naszywek identyfikacyjnych. “Muszą mieć imienniki – to jest łamanie prawa że ich nie mają”.– mówiła posłanka

W trakcie relacji Klaudia Jachira twierdziła że jeden z senatorów siedzi i wskazała na policyjny bus.

tu jest walka o Polskę”

“Został aresztowany jeden z organizatorów tego strajku ogólnopolskiego, który jest bezpartyjny. To była legalna manifestacja, normalnie zarejestrowana, w przeciwieństwie do innego protestu, który jest sygnowany logiem jednego z kandydatów na prezydenta. Ten jest totalnie bezpartyjny”, mówiła wzburzona posłanka.

Tak go potraktowała Polska Policja, właściwie pisowska policja, bo tego nie można nazwać polską policją. – dodała

To że ja tam mam kilka siniaków to przeżyje – skomentowała brutalną akcję Policji i dodała

Zwycięstwo naszego prezydenta to będzie początek końca rządów Pisu i musimy mieć tą świadomość że tu jest walka o Polskę”.

Cała relacja z przebiegu trudno to nazwać manifestacją, dzięki nielegalnemu jak się wydaje działaniu Policji – poniżej

Plac Zamkowy Warszawa Video Kod

Opublikowany przez PiSexit Sobota, 16 maja 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 12.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
9
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafii
Rafii
2 miesięcy temu

Poturbowany? Haha czy widzieliście jak pchała się między policjantów z legitymacja poselską? Przepychała się, a policjanci przeszli koło niej jakby nigdy nic. Wstyd że prasa nie sprawdza jak wyglądało zdarzenie WSTYD WAM!