Waszczykowski zarzuca Unii szantaż i że chce w Polsce obalić premiera rewolucjonistę


5
Subksrybuj nas na Google News

Witold Waszczykowski zarzuca Unii Europejskiej, że przez fundusze którymi zarządza chce wpłynąć na ideologiczne zmiany których chcą Polacy.

Parlament Europejski wydał rezolucje w której nie zgadza się w wielu punktach ustaleniom Rady Europy. Chodzi o zwiększenie nakładów służbę zdrowia, badania naukowe, edukację, innowację oraz uzależnienie wypłat od przestrzegania praworządności.

Politycy związani z rządem próbują odwracać kota ogonem, i twierdzą w mediach narodowych, że to zdemoralizowana Unia Europejska chce odebrać tradycyjne wartości wyznawane przez większość Polaków. Unia chce wywrzeć na Polsce presję i narzucić Polakom bliżej niekreślone zachowania. O jednym z takich przykładów mówił Jarosław Kaczyński w czasie kampanii wyborczej Andrzeja Dudy. Dawał do zrozumienia że jak wygra Trzaskowski to nawet może w Polsce być wprowadzona obowiązkowa eutanazja dla osób starszych.

Wyimaginowana praworządność

Premier Morawiecki kpi z przestrzegania zasad prawa, o które upomina się Unia Europejska nazywając je tak zwaną praworządnością. Usilnie próbuje się odwrócić uwagę od łamania konstytucji w Polsce i przenieść ten temat na pole ideologii. Unia Europejska czyli 23 kraje toczą jakoby jakaś wojnę z Polską i Węgrami. Nikt z nich nie mówi czego tak naprawdę dotyczy ten spór.

Czytaj także : Na Węgrzech partyjny kapitał przejmuje niezależne media. Cały świat dziennikarski żąda zdecydowanych działań od UE.

Waszczykowski aktualnie europoseł z PiS, wpisując się w retorykę swojej partii, twierdzi że Unia chce Polskę szantażować przez specjalne warunki udzielania funduszy.

Zbawca ideologicznych wartości

Usilne próby grillowania Polski w różnych gremiach europejskich mają stygmatyzować Polskę czy Węgry”. – Czyni się to z nadzieją, że dotrze to do ośrodków analitycznych określających ratingi czy ceny pożyczek, które zaczną rosnąć; że warunki ekonomiczne zmienią się na tyle, iż polskie władze nie będą mogły zapewnić rozwoju kraju i w ten sposób można będzie doprowadzić do upadku tego rządu – Twierdzi Waszczykowski

Czytaj także Morawiecki wypunktowany. Kłamał w sejmie cytując zagraniczne artykuły prasowe

 W Europie toczy się wojna ideologiczna prowadzona przez kręgi lewicowo-liberalne, neomarksistowskie, wojna z ugrupowaniami, z rządami konserwatywnymi wyznającymi wartości, jak patriotyzm, rodzina, religia, wiara. Ta rewolucja kulturowa ma przeorać społeczeństwa i stąd mamy takie, a nie inne metody wywierania presji – skomentował w “Naszym Dzienniku” Waszczykowski.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments