fbpx

Wielka awantura! Biden opublikował szyderczy filmik z Agatą Dudą – Video


7
Subksrybuj nas na Google News

Joe Biden podczas swojej kampanii wyborczej opublikował filmik, który ukazuje dyplomatyczne potyczki Donalda Trumpa. Jedną z bohaterek, które się w nim znalazły jest również polska pierwsza dama – Agata Duda.

Czy pamiętacie pewną krępującą sprawę łączącą Donalda Trumpa i Agatę Kornhauser-Dudę? Bohaterką jednego ze spotów opublikowanych przez Bidena była właśnie ona. Chodzi tu o pewną niezręczną sytuację, kiedy Trump wyciągnął do niej dłoń w geście powitania, Agata Duda przywitała się jednak nie z nim, lecz z Melanią Trump.

“Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Oni widzą go takim, jakim jest naprawdę: niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do światowego przywództwa. Nie możemy dać mu kolejnych czterech lat na stanowisku przywódcy”

Taki podpis zamieścił Joe Biden pod wspomnianym filmikiem wyborczym. Pokazane są w nim potyczki Donalda Trumpa, które ewidentnie rozbawiły opinię publiczną. Pojawia się w nim również powitanie par prezydenckich, gdzie Agata Duda ignoruje wyciągniętą rękę Trumpa. Wybuchła wtedy zażarta debata publiczna w internecie, filmik wywołał niemałe emocje. Ciekawe czy taka wpadka pojawi się przy powitaniu nowo wybranego prezydenta USA i polskiej pary prezydenckiej…

Źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments