Wielka kompromitacja! Rząd w swoich wyliczeniach pomylił się o 7,7 mln Polaków! Nie wybrną z tego tak łatwo


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

O nieudolności rządów Prawa i Sprawiedliwości można by napisać książki podzielone za dziesiątki tomów. Wszystkim jednak wydawało się, że w tak trudnej sytuacji, rząd będzie postępował zgodnie z radami niezależnych ekspertów. Jak się okazuje, główny doradca premiera ds. walki z pandemią mógł się mocno pomylić z oszacowaniem pierwszej grupy osób zakwalifikowanych do szczepienia.

Człowiek lewicy, Wojciech Hetkowski opublikował na Facebooku swoje rozważania. W swoim wpisie zasugerował, że zamawiając szczepionkę i organizując całą logistykę, powinno się posiadać niezbędną wiedzę … a już tą dotyczącą ile, czego i kiedy potrzeba – w szczególności. Oskarża rządzących o skrajne niedoszacowanie ilości osób w strategicznej grupie 60+ o 385 procent! W wyniku tej pomyłki mogło zostać nieuwzględnionych aż 7,7 miliona osób!

Wojciech Hetkowski uważa, że głównym winowajcą olbrzymiej skali problemu jest prof. Horban.

Pan prof. Horban idzie wyraźnie w ślady ministra Szumowskiego i GIS, którzy też nie mając wiedzy w temacie za który odpowiadali też na starcie pandemii kpili ze zjawiska zalecając, a to maseczki doustnie, a to włożenie sobie lodu w majtki, żeby nie poddawać się emocjom…Prof. Horban na pytanie dziennikarza kiedy ten zapytał kiedy jako czterdziestosiedmiolatek będzie mógł się zaszczepić odpowiedział „dowcipnie” – O ho, ho, ho…” Później dodał: „Mówiąc poważnie, trzeba troszeczkę poczekać”. Stał się prekursorem nowej jednostki czasu, czyli „troszeczkę”. Tylko czy w ustach kogoś kto codziennie w we wszystkich mediach ma coś do powiedzenia inspirując działania władz i zachowania współobywateli jest to na miejscu…? – pisze rozżalony…

W dalszej części rozważań, mężczyzna stwierdza, że jest pełny obaw. Poddaje pod wątpliwość, czy ochrona zdrowia i życia Polek i Polaków ze wszystkimi implikacjami społecznymi i gospodarczymi Polski – jest we właściwych rękach.

Czy publiczne kpinki w ustach osób za to odpowiedzialnych trwające od początku pandemii im samym wystawiają najlepsze świadectwo…?

Podstawą każdej usługi i programu działanie jest wiedza na temat skali analizowanego zjawiska. W przypadku walki z …

zestaw bitewny przez Wojciecha Hetkowskiego & nbsp; Poniedziałek, 4 stycznia 2021

Przypomnijmy, że prof. Horban wystąpił na konferencji prasowej z premierem Mateuszem Morawieckim. Podczas swojej wypowiedzi celowo zaniżył o ponad 7 milionów liczbę osób powyżej 60. roku życia, które będą zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

REAGUJ, SKOMENTUJ, UDOSTĘPNIJ DALEJ ! ~ GAZETAPLUS.PL #WolneMedia ~ Czytaj także:

Przedsiębiorco, zamiast biznesem, zajmij się dziećmi. PIS da co łaska. Ze strony ministerstwa zniknął skandaliczny wpis.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
2 miesięcy temu

oni się nie pomylili 0 7,7 mln, tylu seniorów 60+ pójdzie do odstrzału czyli odesłani będą do diabła takie ustalenia pisiory dokonali z trampem co odciązy budżet zusu a oni będą mogli zasilić kasę jankesom kupując od nich złon zbrojeniowy

grupa O
grupa O
2 miesięcy temu

po rządach gomułki ten rząd jest najbardziej niekompetentny