fbpx

Wielka kompromitacja! Rząd w swoich wyliczeniach pomylił się o 7,7 mln Polaków! Nie wybrną z tego tak łatwo


2 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

O nieudolności rządów Prawa i Sprawiedliwości można by napisać książki podzielone za dziesiątki tomów. Wszystkim jednak wydawało się, że w tak trudnej sytuacji, rząd będzie postępował zgodnie z radami niezależnych ekspertów. Jak się okazuje, główny doradca premiera ds. walki z pandemią mógł się mocno pomylić z oszacowaniem pierwszej grupy osób zakwalifikowanych do szczepienia.

Człowiek lewicy, Wojciech Hetkowski opublikował na Facebooku swoje rozważania. W swoim wpisie zasugerował, że zamawiając szczepionkę i organizując całą logistykę, powinno się posiadać niezbędną wiedzę … a już tą dotyczącą ile, czego i kiedy potrzeba – w szczególności. Oskarża rządzących o skrajne niedoszacowanie ilości osób w strategicznej grupie 60+ o 385 procent! W wyniku tej pomyłki mogło zostać nieuwzględnionych aż 7,7 miliona osób!

Wojciech Hetkowski uważa, że głównym winowajcą olbrzymiej skali problemu jest prof. Horban.

Pan prof. Horban idzie wyraźnie w ślady ministra Szumowskiego i GIS, którzy też nie mając wiedzy w temacie za który odpowiadali też na starcie pandemii kpili ze zjawiska zalecając, a to maseczki doustnie, a to włożenie sobie lodu w majtki, żeby nie poddawać się emocjom…Prof. Horban na pytanie dziennikarza kiedy ten zapytał kiedy jako czterdziestosiedmiolatek będzie mógł się zaszczepić odpowiedział „dowcipnie” – O ho, ho, ho…” Później dodał: „Mówiąc poważnie, trzeba troszeczkę poczekać”. Stał się prekursorem nowej jednostki czasu, czyli „troszeczkę”. Tylko czy w ustach kogoś kto codziennie w we wszystkich mediach ma coś do powiedzenia inspirując działania władz i zachowania współobywateli jest to na miejscu…? – pisze rozżalony…

W dalszej części rozważań, mężczyzna stwierdza, że jest pełny obaw. Poddaje pod wątpliwość, czy ochrona zdrowia i życia Polek i Polaków ze wszystkimi implikacjami społecznymi i gospodarczymi Polski – jest we właściwych rękach.

Czy publiczne kpinki w ustach osób za to odpowiedzialnych trwające od początku pandemii im samym wystawiają najlepsze świadectwo…?

Podstawą każdej usługi i programu działanie jest wiedza na temat skali analizowanego zjawiska. W przypadku walki z …

zestaw bitewny przez Wojciecha Hetkowskiego & nbsp; Poniedziałek, 4 stycznia 2021

Przypomnijmy, że prof. Horban wystąpił na konferencji prasowej z premierem Mateuszem Morawieckim. Podczas swojej wypowiedzi celowo zaniżył o ponad 7 milionów liczbę osób powyżej 60. roku życia, które będą zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

Przedsiębiorco, zamiast biznesem, zajmij się dziećmi. PIS da co łaska. Ze strony ministerstwa zniknął skandaliczny wpis.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
10 miesięcy temu

oni się nie pomylili 0 7,7 mln, tylu seniorów 60+ pójdzie do odstrzału czyli odesłani będą do diabła takie ustalenia pisiory dokonali z trampem co odciązy budżet zusu a oni będą mogli zasilić kasę jankesom kupując od nich złon zbrojeniowy

grupa O
grupa O
10 miesięcy temu

po rządach gomułki ten rząd jest najbardziej niekompetentny