fbpx

Wielki apel senatora Tyszkiewicza do ludzi opozycji! “Żarty się skończyły. Wychodzimy na ulice”


1 comment, 13
Subksrybuj nas na Google News

Senator Wadim Tyszkiewicz opublikował wezwanie do wszystkich ludzi opozycji w związku z nieprzyznaniem koncesji na nadawanie programu telewizyjnego TVN24. “Apeluję do wszystkich liderów opozycji, aby wspólnie stanęli w jednym szeregu w obronie kraju. Ja stanę” – napisał ceniony parlamentarzysta.

“Żarty się skończyły. Wychodzimy na ulice”

Koncesja na nadawanie dla TVN24 wygasa 26 września br. Wolność mediów to podstawa demokracji. Kaczyński chce zmiażdżyć wolne media, co da mu władzę absolutną. Wolne media to ostatnia reduta wolności. To z wolnych mediów dowiadujemy się o przekrętach władzy, o złodziejstwie, o tłustych kotach, o patologiach władzy…Kaczyński przejął Obajtkiem niestety skutecznie media regionalne. Tam już prawdy trudno szukać. Oligarchiczny Polsat już się zwasalizował. Teraz TVN, za chwilę Onet i… zostanie nam tylko… Radio Wolna Europa.

Senator Wadim Tyszkiewicz

Ale to już było. Ja nie chcę powrotu do przeszłości. Dalej mamy się spokojnie przyglądać niszczeniu Polski, bo nas to bezpośrednio póki co nie dotyka? Dotknie i zaboli, tylko oby już wtedy nie było za późno. Jest nas więcej niż tych neobolszewików. Czas stanąć murem w obronie Polski.

Apeluję do wszystkich liderów opozycji, aby wspólnie stanęli w jednym szeregu w obronie kraju. Ja stanę.

Pytacie: kiedy? Uważam, że datą graniczną jest 26 września. Jeśli do tego czasu, po 17 miesiącach przeciągania, TVN24 nie otrzyma koncesji, wtedy cała opozycja powinna stanąć na ulicach w jednym szeregu. To apel. Jeden człowiek nie zburzy tej wieży Babel, razem pokonamy to zło.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 13

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
20
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
do młodych i tępych
do młodych i tępych
4 miesięcy temu

jarek powoli.powoli Polaków zniewoli…….to już się dzieje …a młodzi piją piwko za +500 i się cieszą ..ale ręce już trzymają w nocniku !!!!!!