fbpx

Wpadka Andrzeja Dudy w kondolencjach dla Krzysztofa Krawczyka


6
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda nigdy nie miał dobrej passy, ale ostatni rok w jego wykonaniu to prawdziwa tragedia. Szkoda czasu na zagłębianie się w jego wszystkie złote myśli, jest ich tyle, że zabrakłoby linijek tekstu na wymienienie. Nie inaczej było i dziś – prezydent “błysnął” podczas twitterowego pożegnania dla Krzysztofa Krawczyka.

Legenda wielu pokoleń

Wpis głowy państwa wywołał duże oburzenie w sieci. Prezydent rzucił, że młodzi lekceważą jego twórczość, a może nawet jej nie znają. Andrzej Duda chyba nie jest na bieżąco, bo legendarny muzyk jest szanowany w wielu środowiskach, zwłaszcza bijącym rekordy popularności rapowym. Jego piosenki były inspiracją dla chociażby Quebonafide, Reta, Ras Luty, a nawet gwiazd z USA jak B-Real i Rick Ross. Młode pokolenie wielokrotnie wypełniało po brzegi sale, na których grał zmarły dziś muzyk. Sugerowanie (w dodatku błędne), że nie zna jego twórczości to wyjątkowe wręcz faux pas.

Twitt spotkał się z ostrymi komentarzami internautów. Wielu z nich zarzuca Dudzie całkowity nietakt i odklejenie od rzeczywistości. Jednym słowem – prezydent trzyma swój poziom, do którego nas niestety przyzwyczaił od dobrych kilku lat.

To, że Andrzej Duda nie ma racji widzimy poniżej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
57
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
3
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ