fbpx

Wpadka Dudy. Co tak naprawdę podpisał przy wyraźnie znudzonym Trumpie?


1 comment, 1.2k
Subksrybuj nas na Google News

Ogłoszono że Prezydent Duda podpisał wspólną deklarację z Prezydentem Trumpem. Konkretów nie przedstawiono, a ta deklaracja liczyła kilkadziesiąt stron! Chyba że nie była to żadna deklaracja tylko księga gości.

Ktoś nie zadbał o szczegóły i wpadka Andrzeja Dudy gotowa.

Na zdjęciach widać jak wczoraj Prezydent Duda podpisuje ewidentnie jakąś księgę. Identyczną obok podpisała Angela Merkel, kiedy składała podpis w księdze gości.

Dokument który podpisuje Duda jak widać na dalszym zbliżeniu liczy zapewne kilkadziesiąt kartek. Wczoraj tuż po konferencji prasowej Duda powiedział dla TVN –

– Przyzwyczailiśmy państwa z Donaldem Trumpem, że podpisywaliśmy umowy, natomiast tym razem rzeczywiście żadnych umów nie było – przyznał w rozmowie z korespondentem “Faktów”

Czytaj także: Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.

Przyjrzyjmy się dokładniej bez żadnego fotomontażu, sami państwo oceńcie wpadka ?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
saks
saks
9 miesięcy temu

Zagraniczna prasa oficjalnie nazywa Dudę “NACJONALISTYCZNYM PREZYDENTEM” więc może poniosą karę za znieważanie głowy państwa ? ? Niczego nie załatwił, niczego nie podpisał, zrobił fotkę i kolejną propagandową bajeczkę dla TVP. Jako oficjalnie uznany za nacjonalistę ma zamkniętą drogę do jakichkolwiek rozmów na świecie – to prawdziwy sukces PiSowskiej dyktatury ?