fbpx

Wściekły poseł Nitras do Ziobry i Święczkowskiego: “Jesteście przestępcami!”[VIDEO]


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Prokuratura domaga się uchylenia immunitetu posłowi Sławomirowi Nitrasowi po wydarzeniu, do którego doszło w październiku ubiegłego roku. Parlamentarzysta miał pchnąć posła PiS Wiesława Krajewskiego.

Feralnego 27 października 2020 r. odbywała się w Sejmie dyskusja nt. wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Poseł Nitras starał się opuścić ławy sejmowe, lecz na jego drodze stanął Wiesław Krajewski z PiS, którego odepchnął, po czym opuścił salę plenarną.

Prokuratura domaga się uchylenia immunitetu posła KO i pociągnięcia go do odpowiedzialności za swoje zachowanie względem Krajewskiego.

– Prokuratura Okręgowa w Warszawie zamierza postawić posłowi Sławomirowi Nitrasowi zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej drugiego posła, który pełnił obowiązki służbowe związane z wykonywaniem mandatu poselskiego. Wniosek o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Sławomira Nitrasa został przekazany Marszałkowi Sejmu – poinformowała Prokuratura Krajowa.

Odpowiedź Nitrasa

Sławomir Nitras zamieścił na Facebooku nagranie, w którym odnosi się do aktywności prokuratury.

– Wierzę w wolny sąd, wierzę w odważnych sędziów i nie boję się Świeczkowskiego, nie boje się Ziobry i nie boje się ich śmiesznych zarzutów. Kpie sobie panowie z tego waszego wniosku. (…) Wy jesteście ludźmi, którzy z prawdą, moralnością, uczciwością nie macie nic wspólnego (…) Panie Ziobro, panie Kaleta, panie Wojcik, panie Warchol i panie Święczkowski jesteście po prostu zwykłymi przestępcami, którzy wykorzystują prokuraturę i Ministerstwo Sprawiedliwości przeciwko uczciwym ludziom – zwraca się Nitras do rządzących.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
Elżbieta
9 miesięcy temu

Ma pan rację Panie Nitras, Ziobro i jego pachołki to zwykli przestępcy! Mam nadzieję że oni wszyscy będą wkrótce odpowiadać za swoje czyny!