Wybory Na Białorusi. Wojsko na ulicach, łapanki . Pod Ambasadą Białorusi w Warszawie Policja Zastrasza czekających na głosowanie.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na ulicach Stolicy Białorusi Mińska zaraz po zakończeniu głosowania rozpoczęły się łapanki organizowane przez wojsko i OMOM ( specjalna jednostka milicji ).

Pod Ambasadą Białoruską w Warszawie.

W Warszawie pod ambasadą Białorusi zebrało się około 1000 osób , które czekały do ostatnich minut aby odać swój głos . Ale niestety ambasada punktualnie o godzinie 19:00 czasu Polskiego ( czas Miński 20:00 ) , zamknęła wejście do Ambasady . W tym momencie Polska Policja próbowała zastraszyć stojących ludzi pod Ambasadą .

W Mińsku doszło do starcia między protestującymi ludźmi i milicyjnymi oddziałami OMON-u – podała w niedzielę wieczorem agencja TASS. Do starcia doszło na prospekcie Maszerawa, milicja zablokowała tę arterię, wiele osób zostało zatrzymanych.

Doniesienia o zatrzymaniach napływają także z Brześcia. Pojawiły się informacje, że milicja użyła tam gazu łzawiącego. W Grodnie milicja zatrzymała około 10 osób. Według Radia Swoboda do zatrzymań doszło też w Witebsku. Komisje Wyborcze Podają powoli Prawdziwe Wyniki w sprawie wyborów , ludzie wychodzą na ulice Miast Białorusi.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments