Wzrost zachorowań-porażające procenty. Trzeba było słuchać M. Kidawy-Błońskiej


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Mamy kolejny rekord zachorowań na koronawirus zwany też covidd19. W liczbach nie wygląda to tragicznie w porównaniu z innymi krajami, ale porównując chociażby z naszymi danymi sprzed 10 dni, to mamy kilkuset procentowy wzrost wszystkich wskaźników.

Martwić muszą dwa, a właściwie trzy wskaźniki:

4000 chorych na koronawirus , a brak miejsc “covidowych” służba zdrowia sygnalizowała już przy 2,500 zachorowań. Coraz większa liczba chorych pod respiratorami, ale nie brak respiratorów nam grozi, ale brak kwalifikowanego personelu do ich obsługi.

Na brak miejsc mogą “zaradzić” szpitale zastępcze, ale zastępczego lekarza czy anestezjologa raczej trudno znaleźć z dnia na dzień.

Kidawa Błońska: Szpitale zastępcze- a nie mówiłam!

Pamiętamy jak w którejś ze swoich wypowiedzi w kampanii wyborczej Małgorzata Kidawa-Błońska “wspomniała” o szpitalach zastępczych, których PIS nie przygotowuje, a jej zdaniem powinien.

PIS miał wtedy wielką radość z wypowiedzi M K-B.Wyśmiewano Ją, że takich szpitali NIE MA, że nie wie co mówi..zobaczmy:

Bolesławiec zaczyna budować dodatkowy szpital, który w/g definicji jest szpitalem zastępczy. O otwarciu takiego szpitala “myśli” Kraków i Trójmiasto.

Być może będą tworzone na bazie istniejącej infrastruktury.Już PISowcom do śmiech nie jest.

MKB mogłaby teraz śmiało powiedzieć- “a nie mówiłam”, ale nie powie, bo jest zbyt poważna, w przeciwieństwie do tych, którzy z Niej się naśmiewali.Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bolo
bolo
21 dni temu

brak pielęgniarek.bo polikwidowali średnie szkoły pielęgniarskie,brak anestezjologów ale masa chirurgów plastycznych,bo tu kasa! na uczelniach medycznych sami obcokrajowcy o śniadej cerze!Kompletny chaos! Zobaczcie jak to robią niemcy!