fbpx

Zachwyt Igą Świątek wśród internautów eksplodował, ale Radwańską wspominają już różnie. “Żenujące gratulacje-wbijanie szpilek”.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Turniej Roland Garros wygrany po mistrzowsku, Iga Światek 19 letnia tenisistka, przez cały turniej przeszła jak huragan zdmuchując swoje przeciwniczki, nie tracąc nawet jednego seta. Jej historia dopiero się rozpoczyna.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU

“wooowww-gratulacje”
Taka forma gratulacji pojawiła się na twitterze. “Pełny wypas”, jakby powiedzieli młodzi.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Świątek to inna klasa

Polscy kibice uwielbiają skromność i pokorę sportowców. Najlepszym przykładem jest Robert Lewandowski czy Adam Małysz. Agnieszka Radwańska zaliczyła kilka wpadek których krytyczni kibice dalej nie mogą jej zapomnieć. Kilka przykładów z internetu temu dowodzi;

Wbijanie szpil

Komentator sportowy Karol Stopa zaapelował do użytkowników internetu aby “nie wbijali szpilek Agnieszce Radwańskiej”.

Zaraz po tym ukazały się te “wielkie gratulacje” ,wymienione powyżej, naszej byłej mistrzyni tenisa dla młodszej koleżanki, która osiągnęła największy sukces w historii polskiego tenisa. Na tyle zdobyła się wielka mistrzyni.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Klasę się ma albo nie

Iga pokazała wielokrotnie, że taką klasę, mimo młodego wieku ma i że ma coś jeszcze, czego Radwańskiej zbywało. Nie wstydzi się, że jest Polką, że jest z Polski, a polski język jest jej ojczystym językiem. Brawo Iga !

Za “czasów” Radwańskiej, częściej polski język można było usłyszeć na światowych kortach u duńskiej tenisistki polskiego pokolenia, Karoliny Woźniackiej, niż u rodowitej Polki- Radwańskiej.

Mamy wielu wybitnych sportowców, wśród których jest na pewno Agnieszka Radwańska, ale też mamy wielu wielkich sportowców, którzy pozostaną WIELCY po wsze czasy za postawę, ale do nich już Radwańska nie należy, i piszę to z wielką przykrością.

Oberwało się również prezydentowi

Nie, to nie Duda, stały użytkownik twittera dokonał takiego dzieła. Życzenia Dudy były jednak pełniejsze i wydają się szczere. Duda to taki duży dzieciak, autentycznie cieszą Go sukcesy naszych sportowców.
Mniemam, że gdyby Mu zaproponowano podawanie piłeczek tenisowych na kortach Rolanda Garrosa, razem z innymi dzieciakami, to by się zgodził i jeszcze przekonywał, że to dla chwały kraju.

AlbinB.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments