fbpx

Zaskakująca deklaracja Gowina. “Będę bronił wolności słowa zwolennikom ideologii gender” Prezes może być niezadowolony.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] W [/boombox_dropcap]

icepremier minister rządu PiS, Jarosław Gowin zapowiada swoją walkę o wolność słowa dla osób wyznających poglądy skrajnie lewicowe. – Położę się Rejtanem, jeżeli ktoś będzie próbował na uczelniach ograniczyć wolność słowa zwolennikom ideologii gender.

W poniedziałek ukaże się wywiad z wicepremierem Gowinem w jednym z tygodników, dziś w zajawkach czytamy wpisy, które odzwierciadlają nowe kierunki myślenia Gowina.

“Przesuwanie się na lewo i skłonność do ideologizacji nauki są wyraźnie widoczne w części środowisk humanistycznych”, to jednak nie można mówić o toczonej tam walce ideologicznej.

Mieszanie nauki z walką ideologiczną nie należy do moich ulubionych zainteresowań, wręcz nie wiem jak te dwa pojęcia w ogóle można łączyć. Nauka to nauka, ideologia to nie nauka. Ciekawe na ile Prezes prezesów pozwoli podnosić głowę Gowinowi. Tusk miał wiele cierpliwości, teraz bym na to nie liczył. Tymczasem Gowin kontynuuje –

Irracjonalna polityka rządu. Odmówiliśmy 1 750 sprawdzonym osobom, a ściągamy dziesiątki tysięcy bez żadnej kontroli.

– Takie zjawisko z pewnością jednak nie występuje, w każdym razie na znaczącą skalę, na uczelniach technicznych, medycznych, ekonomicznych. Na uczelniach rolniczych raczej nie znajdzie pan szerokich rzesz wyznawców poglądów Olgi Tokarczuk 

A teraz największa konsternacja – To rzeczywiście mówi Gowin !

 Wicepremier zapowiada bowiem swoją walkę o wolność słowa dla osób wyznających poglądy skrajnie lewicowe. To jakby dopuścić wychowanie seksualne w szkołach !!

– Położę się Rejtanem, jeżeli ktoś będzie próbował na uczelniach ograniczyć wolność słowa zwolennikom ideologii gender – mówi Gowin

Ks. prof. Oko: genderyzm porównuje do komunizmu, a ateistów do bolszewików. -TV Republika

Gra Gowina, ale czy Prezes będzie tak cierpliwy jak Tusk ?

Gra Tuska z Gowinem przypominała przedszkolną zabawę w kotka i myszkę.  Gowin, który wielokrotnie demonstrował, że szefa słuchać się nie zamierza. Ani w sprawie deregulacji zawodów, ani in vitro, ani związków partnerskich. Za każdym razem puszczając przy tym oko do Jarosława Kaczyńskiego. To do kogo będzie puszczał oko tym razem ?

Tusk ma dostawać 30 tys. emerytury, Kaczyński szary poseł zarabia tyle samo. “Do polityki nie idzie się dla pieniędzy”

Swoje zaplecze polityczne już ma. Czy będzie udawał męczennika “dobrego policjanta” w złym rządzie PiS ? Im on będzie starał się bardziej wybielać to siłą rzeczy PiS musi minimum poszarzeć. Całkowita zmiana strony nie wchodzi w rachubę, ale centrum czyli racjonalny konserwatysta, pewnie jak najbardziej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments