Zbrodnia w Ostrołęce: Zatłukł psa na śmierć “bo szczekał”


Subksrybuj nas na Google News

Wielka tragedia pod Ostrołęką! Prokuratura Rejonowa zakończyła śledztwo przeciwko mieszkańcowi gminy Goworowo, który zabił psa, bo nie mógł spać, gdy tamten szczekał wieczorem. Mężczyzna wyszedł z domu i zaprowadził zwierzę za stodołę, gdzie zatłukł je metalową rurką, uderzając kilkakrotnie w głowę. Grzegorz D. tłumaczył zbrodnię tym, że pies był nieposłuszny.

Mieszkaniec gminy Goworowo zabił psa, bo nie mógł spać, z powodu głośnego ujadania psa. 15 lipca br. mężczyzna położył się do łóżka, będąc pod wpływem alkoholu, ale z powodu ujadania zwierzęcia wyszedł z domu ok. godz. 23. Poszedł po psa i zabrał go za stodołę, gdzie zatłukł go metalową rurką, uderzając kilkukrotnie w głowę. Grzegorz D. przyznał się do winy, choć jednocześnie tłumaczył swoją zbrodnię nieposłuszeństwem zwierzęcia. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce skierowała do tamtejszego sądu rejonowego akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi gminy Goworowo. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat więzienia. 

Czytaj także: Nauczycielka z Podlasia wielokrotnie współżyła ze swoim małoletnim uczniem. “Zarzuty za pedofilię i uprowadzenie”

Komentujcie i udostępniajcie!!!

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments