fbpx

Żeglarz informuje Policję. “Rejs będzie pływającym kościołem. Nie dzwońcie -będziemy poza zasięgiem”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Do kuriozalnej sytuacji doszło wczoraj w Giżycku na Mazurach. Komendant Powiatowy otrzymał oficjalne pismo od jednego z organizatorów imprezy żeglarskiej “GROM – Grudniowy Oddech Mazur”. Żeglarz informuje w liście, że mimo restrykcji rejs się odbędzie na chwałę pana Boga.

“Żeglarski duchowny” napisał, że impreza nie jest masowa, a jej głównym celem jest przedstawienie konkretnych rozwiązań dla Mazur. Wskazał w liście siebie jako organizatora rejsu, podał swój KRS oraz poinformował, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną, impreza ma charakter zgromadzenia religijnego.

Pan Bóg stworzył świat, a Mazury są jego częścią, zatem działania na rzecz Mazur są działaniem na rzecz Boga – napisał pan Artur

W kolejnej części zawiadomienia, Pan Artur prosi Policję, by poinformowała komisariat w Węgorzewie, że kościół może wpłynąć na ich wody.

W związku z tym, że wspomniany jubileusz ma charakter m in. rejsu żeglarskiego i może terytorialnie przebiegać na obszarze Komendy Powiatowej w Węgorzewie, proszę o poinformowanie tej jednostki o wydarzeniu.

Pan Artur informuje również, że w najbliższym czasie planuje generalny remont na wsi i może być poza zasięgiem telefonu i internetu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments