1 comment, 2.2k Udostępnienia
P

ancerny nie tylko Banaś. Zieliński, który zadaniem wielu ekspertów był jednym z najgorszych wiceministrów odpowiadających za Policję, został z tego stanowiska usunięty przez nową dobrą zmianę. Jednak dalej zachowuje się tak jakby ta informacja do niego nie dotarła.

Były wiceminister Zieliński , odbiera honory jak kiedyś Misiewicz na słynnych wizytacjach wojska.

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2.2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Komentarze do wątków
0 Odpowiedzi do wątków
0 Obserwujący
 
Najczęstsze reakcje komentarza
Najgorętszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
john Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
john
Gość
john

S U Ł T A N Jarek bardzo dobrze chciał U prezesa względy miał Posterunki wciąż otwierał Dzielił, dawał i zabierał O karierach decydował Na komendach więc panował Komendanci się kłaniali I sułtanem go nazwali Chlebem, solą go witali Radiowozy dostawali Policjantom wręcz kazali By go wszyscy uwielbiali Domu jego pilnowali I się nigdzie nie ruszali Alarm w domu jest u Jarka A końcówka jest w Suwałkach W jakiej firmie ta ochrona Na dyżurce założona Mundurowi awansują I w kościołach to świętują Parasolkę też trzymali Go przed deszczem ochraniali Gdy przez przejście prowadzili Pół ulicy wyłączyli Okulary nakładają Służbę państwa… Czytaj więcej »

Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów