fbpx

Ziemkiewicz świątecznie: “Decyzja, czy poderżnąć gardło Zandbergowi powinna należeć do tego, kto trzyma w ręku nóż, a nie do prawnika”


1 comment, 6
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Ziemkiewicz udowodnił właśnie na Facebooku, że święta narodzenia pana Jezusa obchodzi z godnością i poszanowaniem dla drugiego człowieka. Prawicowego publicystę skrajnie oburzyły słowa lidera partii Razem, Adriana Zandberga, dlatego z tej okazji postanowił go świątecznie “przyatakować”.

Są Polki, które sądzą, że “aborcja jest ok” i takie, które uważają przeciwnie. To się nie zmieni. Decyzja w sprawie ciąży powinna należeć do kobiety, nie do księdza. Lewica, w przeciwieństwie do innych sił, mówi jasno: jesteśmy za prawem wyboru. – napisał na Twitterze Zandberg

Rafał Ziemkiewicz postanowił użyć mocnego porównania. “Mocno przegiął”

Nie kończąca się lewacka demagogia. Równie mądrze byłoby: decyzja czy poderżnąć panu Zandbergowi gardło, czy pozwolić mu psuć Polskę dalej powinna należeć do tego, kto trzyma w ręku nóż, a nie do prawnika – odpisał

Kontrowersyjne słowa Ziemkiewicza wywołały burzę na Twitterze. Mimo, że dziennikarz nie nawoływał wprost do zabójstwa Zandberga, to jego retoryka wg internautów jest nie do pomyślenia.

A to jakiś prawnik może w Polsce zdecydować o “poderżnięciu komuś gardła”? Pan czyta czasem co wypisuje, czy tak na oślep napieprza w te literki? – odpisał Ziemkiewiczowi jeden z internautów.

Reagujcie, komentujcie, udostępniajcie!

Czytaj także: Tragedia na planie “Nasz nowy dom”. Kobieta zmarła tuż po nagraniu.

Czytaj także: Panie Kurski, gdzie Pan i pana ekipa od Sylwestra będziecie spać?

Źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
4
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pytanie
pytanie
11 miesięcy temu

ziemkiewicz ???co to to ?