Ziemkiewicz zdziwiony? W TVP nie wpisali go w grafik. Odejdzie?


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Ziemkiewicz rozważa zawieszenie współpracy z TVP Info i TV Republika. Powodem decyzji mają być kontrowersje po jego krytyce projektu i sposobu wprowadzenia ustawy antyfutrzarskiej, znanej jako “piątka Kaczyńskiego”. “Zawarliśmy dżentelmeńską umowę: wydawca nie wpisuje mnie w grafik do czasu, aż wyjaśni się ostatecznie sprawa z ustawą” – powiedział, wyjaśniając swoją nieobecność na antenie TVP INFO.

Prawicowy komentator publicznie skrytykował zarówno projekt ustawy, jak i poparcie go przez PiS. Przy okazji pochwalił tych posłów, którzy zagłosowali przeciw zmianom w temacie zwierząt futerkowych.

Już kilka dni temu na Twitterze stwierdził, że “Piątka dla zwierząt” łamie zasady Konstytucji RP oraz jest “skrajnie antyrynkowa”Rafał Ziemkiewicz dodał, że “ustawa była zgłoszona i procedowana z rażącym naruszeniem traktatów UE oraz orzeczeń TSUE”. Negatywnie oceniał projekt również w kolejnych wpisach.

Niedługo później przestał pojawiać się na antenie w charakterze prowadzącego “W tyle wizji”. Zapytany o powody absencji na antenie TVP Info, Rafał Ziemkiewicz ujawnił, że wydawca programu tymczasowo nie wpisuje go w grafik redakcyjny.

Czytaj także: Renata Beger: Czuję się mężczyzną, dlatego nie pobieram emerytury.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: plajada.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments