fbpx

Związani z PiS udający zwykłych ludzi to kolejny hit TVP. ,,Brawo Jarek dla ciebie” to niby obraz polskiego społeczeństwa.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

TVP postanowiło nagrać nowy program ,,Motel Polska”, gdzie zwykli ludzie komentują to, co dzieje się na ekranie telewizora. Taka nowa wersja ,,Googlebox”. Czy zwykli? Jeżeli ,,zwykłymi ludźmi” nazwiemy ludzi związanych z Prawem i Sprawiedliwością, to tak, to są zwykli, bezstronni ludzie. W ostatnim odcinku 8 na 12 osób było związanych z PiS. Co więcej, tylko jedna uczestniczka została przedstawiona jako ta, która ma coś wspólnego z partią rządzącą.

W programie nastąpił pewien przekaz podprogowy. Komentujący oglądali wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, który na wstępie poprosił o zdjęcie maseczek z błyskawicami, które oznaczają przynależność do Strajku Kobiet. Wszyscy oglądający zgodzili się z jego słowami i komentowali je bardzo pochlebnie. ,,Brawo, Jarek dla Ciebie” , ,,popierając demonstracje, narażamy się na choroby”, ,, nasz ,,Kaczorek” ma rację” czy ,,Jaruś ciągnie, żeby dla ludzi było dobrze, żeby społeczeństwo było bogatsze”

,,Brawo Jarek dla ciebie”

Komentujący oprócz słów potrafią także oklaskiwać prezesa PiS-u oraz nieprzychylnie komentować zachowanie opozycji. Twierdzą także, że wśród polityków innej partii niż rządząca jest wiele agresji i nienawiści.

,,Jaruś ciągnie, żeby dla ludzi było dobrze”

Oczywiście wśród popierających PiS nie ma wcale agresji. Doskonałym tego przykładem jest wypowiedź syna fryzjerki znanej z Pnś Doroty Wodzińskiej, Piotra: ,,I gazem go! I gazem mu w twarz tak jak pani od demonstracji!” Ta wypowiedź to komentarz do zatrzymania wicemarszałka Sejmu Włodzimierza Czarzastego.

Uwadze widzów nie uszło, że w programie z 12 osób, 9 to znani działacze PiS-u między innymi Mieczysław Worach kandydat z PiS na wójta gminy Poświętne czy Maria Witkowska, która zasiada w zarządzie PiS-u. Wśród komentujących są także członkowie rodziny Roberta Telusa, posła partii rządzącej oraz wiele innych osób, którzy z partią są jakoś związani.

Fragment nowego hitu ,I gazem go! I gazem mu w twarz tak jak pani od demonstracji!”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ