Adam Mazguła do Dworczyka: Ty płaski móżdżku! Masz tyle do powiedzenia, co ministrant w łóżku proboszcza


1 comment, 18
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się w kierunku Michała Dworczyka, który wystąpił dziś na konferencji prasowej. Byłemu oficerowi nie spodobały się słowa szefa KPRM, że władza nie pozwoli się szantażować i nie zaakceptuje budżetu powiązanego z praworządnością.

Pułkownik Mazguła uważa, że Polacy to inteligentny naród, który szanuje wartości europejskie. Ponadto w grę wchodzą olbrzymie pieniądze przeznaczone między innymi na wsparcie polskich firm w czasie pandemii, które rząd chce zaprzepaścić.

A co ty płaski móżdżku masz do powiedzenia? Ty jesteś Polską? Naród Polski chce Unii Europejskiej, jej wartości i budżetu. Ty, jak już jesteś druhu, gdzie jesteś, to masz podpisywać nie swoje chore chciejstwo, ale to, co wynika ze służby dla narodu. Powtarzam, dla narodu, a nie PiS-kościelnej mafii pedofilii, gejów i zagubionych chamów parafialnych – krzyczy Mazguła

W mniemaniu Mazguły polską racją stanu jest zaakceptowanie powiązania budżetu z praworządnością.

“Reasumując, żaden Adrian, Mateuszek kłamliwy i tym bardziej jego sekretarz nie macie prawa „nie akceptować”. Macie reprezentować społeczeństwo, a nie władać masą niewolników, bo naród, to nie tylko wasza podła zmiana. Masz gówniarzu tyle do powiedzenia, co ministrant w łóżku proboszcza. Usłyszałem nagle słowa przestępcy generalnego kraju – w tym samym tonie. Widać zapadła decyzja w królestwie gejów, pedofili i rozwodników, o wyprowadzeniu Polski z Unii Europejskiej. Z tęsknoty za rozumem tych wielkich głów, paruje jak z wulkanów, wyrzuca lawę i ogień niszczący. Każdy kamień lecący z krateru śpiewa miłą ich uszom pieśń o potędze oszukańczej władzy, upada i niszczy. Jednak to nie rzucane kamienie budują przyszłość Polski, a przyjazne relacje, o których ci desperaci nie mają zielonego pojęcia.” – podsumował.

źródło: facebook.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 18

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
6
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
92
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rubi
Rubi
3 miesięcy temu

Pan generał mazguła zapomniał dodać że każdy ksiądz to obrzarciuch na krzywy ryj