fbpx

Asystent Kempy rozłupał blokadę straży miejskiej i odjechał. “To już trzeci raz w tym miesiącu, jak dostaje mandat”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Bartosz Piekarski to lokalny dziennikarz TVP i asystent europosłanki PiS Beaty Kempy. Ostatnio o nim głośno po tym jak zaparkował na obszarze wyłączonym z ruchu i pozostawił swoje auto. Gdy wrócił i chciał kontynuować podróż zauważył, że na kole jego auta straż miejska założyła blokadę. Dziennikarz nie mógł dłużej czekać i postanowił sam rozprawić się z “kulą o koła”. Rozłupał i odjechał.

Po kilku godzinach (nie)pokorny Piekarski zawiózł blokadę do siedziby strażników oraz uregulował należność za mandat.

Sprawa zapewne nie ujrzała by światła dziennego, gdyby nie nagranie mężczyzny, które krok po kroku pokazuje jak asystent Kempy sam sobie zdejmuje blokadę. Sami zobaczcie!

Zobaczcie jak asystent posłanki Solidarnej Polski i dziennikarz TVP Opole rozłupuje blokadę Straży Miejskiej.Bartosz Piekarski przyłapany został na tym, jak parkuje na zakazie, a następnie sam rozłupuje blokady Straży Miejskiej. Asystent posłanki Kempy NTO tłumaczy, że mu się spieszyło, dlatego zamiast wezwać Straż Miejską, sam poradził sobie z założoną przez służby blokadą. Były dziennikarz TVP znany jest też z tego, że w sieci lubi uczyć innych moralności i wytyka błędy.Ostatnio TVP3 Opole, manipulując opinią publiczną, próbuje wmówić, że prezydent zachęca mieszkańców do przecinania opon w samochodach. Na ten temat szeroko w mediach społecznościowych rozpisywał się też Bartosz Piekarski. Tymczasem dziennikarz regionalnej telewizji dobrze znany jest Straży Miejskiej jako samozwańczy „rozłupywacz samochodowych blokad". O tym telewizja nie wspomina jednak w żadnym ze swoich programów. Jeden z byłych prowadzących program motoryzacyjny i współpracujący do niedawna z TVP3 Opole dziennikarz znany jest straży z tego, że parkuje na zakazie. Jako twarz programu motoryzacyjnego w TVP3 Opole – dobrze zna się na samochodach. Na tyle dobrze, że samodzielnie potrafi zdjąć blokadę. Dziennikarz o tyle „zdolny”, co „pechowy”, bo jego wyczyny nagrał jeden z mieszkańców osiedla i można to znaleźć w mediach społecznościowych. O „pomysłowości” redaktora TVP3 Opole się nie rozpisuje.Sam Piekarski tłumaczy się natomiast innym dziennikarzom, że nie wiedział, że samowolne zdjęcie blokady to coś poważnego – Rzeczywiście przyznaję, że dzień wcześniej stanąłem w tamtym miejscu, wśród wielu innych samochodów. Kolejnego dnia przed południem, gdy musiałem wyjechać w pilnej sprawie rodzinnej, związanej ze zdrowiem bliskiej osoby, zobaczyłem blokadę na kole. Próbowałem skontaktować się ze Strażą Miejską pod numerem znajdującym się na wezwaniu. Za pierwszym razem odezwała się jednak sekretarka, później linia była zajęta. Trwało to kolejne 20-25 minut – tłumaczy Bartosz Piekarski Nowej Trybunie OpolskiejOkazało się, że były redaktor TVP3 Opole posiada sprzęt do ściągania blokad. Tę, założoną na koła jego samochodu, udało mu się bez trudu rozłupać. Za zdjęcie blokady zapłacił mandat i przeprosił, wydaje się jednak, że w parkowaniu na zakazie nie widzi nic złego, bo za to wykroczenie Straż Miejska w ciągu 1 miesiąca (!!!) ukarała go 3 razy!Materiał filmowy pochodzi z profilu Janusza Spiegela

Opublikowany przez Czas na Opole Środa, 2 grudnia 2020

Recydywa asystenta Kempy

Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, z którym Bartosz Piekarski wielokrotnie wchodził w polemikę na jego kontach społecznościowych, zauważył, że to nie pierwsze złamanie przepisów przez tego mężczyznę.

Tylko w ciągu miesiąca straż miejska za parkowanie w niedozwolonym miejscu ukarała go trzy razy! – napisał na Facebooku prezydent.

Biuro Kempy – lakonicznie

Redakcja “Polska times” poprosiła o komentarz biuro europosłanki Beaty Kempy. Zapytano, czy kwestia złamania przez Bartosza Piekarskiego przepisów została omówiona z nim i czy asystent poniesie jakieś konsekwencje w związku ze sprawą. Poproszono również o ujawnienie kompetencji “opolskiego rozbójnika”. Niestety, jak podaje portal uzyskano jedynie lakoniczną odpowiedź.

Uważam czyn p. Bartosza Piekarskiego za wysoce negatywny. Zapewniam, że zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje, adekwatne do zaistniałej sytuacji i okoliczności. – odpowiedział “rzecznik” biura Kempy.

Czytaj także: Giertych przeznaczy majątek PiS-u ofiarom COVID-19

źródło: polskatimes.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments