fbpx

Bojówki Chrystusa będą patrolować miasta w poszukiwaniu osób LGBT. “To co dzieje się w tym Państwie robi się nie do zniesienia”


6 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Agresywne pozy, paramilitarny ubiór, wymachiwanie zaciśniętymi pięściami na których owinięty jest różaniec to tylko niektóre z atrybutów “żołnierzy chrystusa”. Organizacja ta, negatywnie nastawiona do wszelkiej odmienności zapowiada, że nie odpuści. Biskupi nawołują swoich wiernych do rozprawienia się ze społecznością LGBT, więc biorą sprawy we własne ręce. Kto weźmie odpowiedzialność za ich wybryki?

“To co dzieje się w tym Państwie robi się nie do zniesienia” – grzmią internauci. Młodzi chuligani twierdzą, że tylko patrolują ulice miast, okolice kościołów i pomników, by odpędzać stamtąd gejów i lesbijki.

Na ich stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych można jednak przeczytać o tym, jak bardzo ci katoliccy fanatycy religijni rwą się do walki:

“Chcą bić ludzi ze społeczności LGBT, chcą patrolować ulice i bronić katolicyzmu siłą i przemocą, chcą przez swoje działania oczyścić Polskę z homoseksualizmu i Żydów”

Liderzy „Żołnierzy Chrystusa” czyli de facto paramilitarnych bojówek fundamentalistów religijnych – chwalą się poparciem najważniejszych ministrów w rządzie PiS oraz celebrytów dobrej zmiany takich jak Cejrowski czy Matecki.

Czytaj także: Asystent posłanki lewicy: Kanthak (PiS) proponował mi seks oralny.

źródło: przekazdnia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

6 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
9
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
5
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ciemnogród
Ciemnogród
1 rok temu

Dlaczego nie zajmie się nimi milicja???0

andrea
andrea
Odpowiedź do  Ciemnogród
1 rok temu

Milicja Łukaszenki nei pomoże choc Kaczyński takim samym tyranem jest co łukaszenko

andrea
andrea
1 rok temu

Ta sekta rzymsko-katolicka nie wiele będzie się różniła od nazistów czy stalinistów zdelegalizowanie agentury watykańskiej najlepszym rozwiązaniem

Łysy
Łysy
1 rok temu

To te tępaki nie wiedzą że Chrystus był Żydem ? mało tego był królem żydowskim a oni chcą Żydów wypędzać ???
A jeszcze niedawno straszyli nas fundamentalizmem islamskim???

Zbigniew
Zbigniew
1 rok temu

A gdzie jest prokuratura??? – No tak… to pis-kuratura…. ! A gdzież to podziała się Policja?? – No tak, to tylko pis-licja…. pewnie dukają modlitwy na mszach….?? A gdzież to podział się RZAD??… Ach … wpiera ten oczywisty przejaw b a n d y t y z m u, w ramach programu “re-chrystianizacjia” Polski, Europy a i Swiata…. !? Gdzie jest Kościół Chrystusowy???? – …. dawno w POlsce złożony do grobu! …. Zamkniety za koscielnymi murami światyń, pałaców, plebani, seminariów zbudowanych na fundamentach i z cegieł – fałszu, obłudy, cynizmu i kłąmstwa….. A – skrycie finansują bandytom różańce i błogosłąwią… Czytaj więcej »

europ
europ
1 rok temu

te bojówki jezusowe to gangsterka która obrazuje nam prawdziwy stan ducha katoli