fbpx

Duda ułaskawił bo to były “sprawy rodzinne” Przerażające akta wielokrotnie skazanego pedofila


2k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Fakt dotarł do przerażających akt pedofila, którego ułaskawił Andrzej Duda. Prezydent tłumaczy, że zrobił to na prośbę ofiary, bo ta przebaczyła oprawcy. Ale czy wymiar sprawiedliwości polega na przebaczaniu człowiekowi który jest umieszczony na liście pedofilów jako jeden najbardziej groźnych przestępców?  

W dalszym ciągu nie ma dostępu do szczegółów okoliczności ułaskawienia pedofila, pomimo tego że wyroki sądowe w Polsce są jawne.

“Fakt”: Ułaskawiony molestował córkę wielokrotnie

Andrzej Duda zaprzeczał wcześniej, że ułaskawił go za karę molestowania. “Sprawa dotyczyła jedynie zakazu zbliżania się. Inne kary były dawno wykonane (nie było gwałtu). Dorosła już od lat pokrzywdzona z matką prosiły o uchylenie zakazu zbliżania się, bo w praktyce mieszkają ze skazanym w jednym domu. To sprawa rodzinna. Wniosek popierały sądy i PG” – napisał 1 lipca na Twitterze.

Rodzinny kat w latach 2006-2011 znęcał się nad córką i konkubiną

Czytamy w Fakcie – Ułaskawiony pedofil był przez lata rodzinnym katem. Upijał się, wszczynał awantury rodzinne, w których czasie znęcał się nad partnerką i córeczką Anią. Dziewczynkę, która nie miała nawet 15 lat, molestował seksualnie. Przytrzymywał ją, bił ręką w twarz, a drugą ręką dotykał w jej krocza. Do tego zmuszał ją do wykonywania posuwistych ruchów na swoim członku. Sąd apelacyjny, który już jako ostatnia instancja wyrokował w tej sprawie w 2013 roku, stwierdził ponad wszelką wątpliwość, że Piotr C. wykorzystywał seksualnie Anię przez „stosunkowo długi okres” i że robił to wielokrotnie oraz ze znaczną częstotliwością. Sędziowie uznali, że w ten sposób „wyczerpał znamiona art. 197 par. 3 pkt. 2 i 3 kodeksu karnego. W wyroku sądu czytamy między innymi, że Piotr C.:

Pedofil nigdy nie przyznał się do winy – więc nie mógł przeprosić, a prezydent pisał że rodzina mu wybaczyła. Coś czego nie zrobił?

Szef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. „Decyzja była poprzedzona wnikliwą analizą sytuacji osób, których sprawa dotyczy, oraz pozytywnych rekomendacji zawartych w opiniach kuratora sądowego, sądów orzekających w obu instancjach oraz Prokuratora Generalnego, a także uzyskaniem dodatkowych informacji z sądu” – czytamy na jego Twitterze.

Źródło Fakt – jutro dziennika zapowiada więcej informacji w wydaniu papierowym


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments