fbpx

Jazdy po pijaku, bicie żony, namawianie kochanki do aborcji, a zostaje prezesem spółki należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej


7
Subksrybuj nas na Google News

Dwukrotnie wyrzucony z PiS, były poseł Łukasz Zbonikowski został prezesem spółki należącej do Polskiej Grupy Zbrojeniowej – informuje portal ddwloclawek.pl.

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. w Dęblinie wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A, nad­zo­ro­wa­ne przez Ministerstwo Obrony Narodowej ma nowego prezesa. Łukasz Zbonikowski to były poseł PiS z Włocławka, w partii kojarzony był jako człowiek Joachima Brudzińskiego. 

Dreptał, dreptał i wydreptał u Sasina – komentują w PiS prezesurę byłego posła tej partii w państwowej spółce. Łukasz Zbonikowski odpiera zarzuty: – Wystarczy poczytać, co mówili o mnie przedstawiciele PiS i jak “pożegnali” mnie z partii – odpowiada “Wyborczej”.

Zbonikowski w mailu do „Wyborczej” przekonuje też, że ma odpowiednie kwalifikacje: „Ojciec był wojskowym, uzbrojeniowcem w pułku inżynieryjno-saperskim, a cały Włocławek żył wojskiem. Można powiedzieć, że wyssałem tematykę ‘z mlekiem matki'”.

Ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem

Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba”.

Tak polityk PiS wyobraża sobie żonę. To fragment z ujawnionego rękopisu. Monika Zbonikowska twierdziła, że jej mąż dręczył ją psychicznie, bił i zdradzał. 23 stycznia 2018 r. Sąd Rejonowy w Chełmnie uznał go za winnego naruszenia nietykalności cielesnej żony w 2015 r. i postanowił warunkowo umorzyć postępowanie na okres rocznej próby. Został on uniewinniony od takiego samego zarzutu co do zdarzeń w 2016 r.

Taką ilością spraw sadowych można obdzielić nie jedna osobę.

Internauta śledczy Sławomir M. Stasiak opublikował zdumiewającą karierę karierę Łukasza Zbonikowskiego, byłego szefa kujawsko-pomorskich struktur PiS, oraz uczestnika nie jednej imprezy urodzinowej Radia Maryja.

  • W 1999 roku- po pijaku jeździsz po Włocławku.
  • W 2008 – po pijaku rozbijasz meleksy na Cyprze i masz gdzieś pokrycie szkód.
  • W 2011 – fałszujesz oświadczenia majątkowe bo bronisz Polski przed złodziejami.
  • 2012 – znowu fałszujesz bo walka ze zdrajcami Polski trwa.
  • 2013 – dalej fałszujesz bo przybywa wrogów prawdziwej Polski.
  • 2014 – też bo do wrogów dołączyli zamachowcy ze Smoleńska, emigranci i cały „gorszy sort”.
  • 2015 – bijesz żonę, a kochankę namawiasz do aborcji.
  • 2020 – zostajesz prezesem państwowej spółki w Państwie-PiS.

Czytaj również “Przepraszam że, źle dla ciebie tańczyłam”. Były radny PiS, za 11 lat bicia i znęcania ma dostać 30 godz. prac społecznych miesięcznie.

I kogo autor tej wyliczanki ma na myśli? Łukasz Zbonikowski (ur. 20 lutego 1978 w Toruniu) – polski polityk i samorządowiec, z wykształcenia prawnik, poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji z ramienia PiS. W listopadzie 2010 cypryjski sąd zasądził od Zbonikowskiego solidarnie z Karolem Karskim odszkodowanie za zniszczenie wózków golfowych, do czego miało dojść w trakcie służbowego wyjazdu parlamentarzystów na Cypr w listopadzie 2008 roku. We wrześniu 2016 jego żona Monika Zbonikowska wystąpiła o wyrażenie zgody przez Sejm na pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej w związku z naruszeniem jej nietykalności osobistej.PiS nadal cieszy się poparciem 10 mln ludzi, a pozostałe 9 mln ma to gdzieś.Prof. Antoni Dudek: — PiS wybrali ludzie niewykształceni, niezorientowani politycznie, ludzie aroganccy i agresywni. PiS jest spełnieniem ich prostackich marzeń.

Źródła Onet.pl, Pomoponik.pl , Wyborcza.pl, DzieńDobryWłocławek.pl , Facebook, Gazeta.pl, PolsatNews.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments