20 comments, 36.1k

Mój śp. brat Lech Kaczyński nie fraternizował się podczas obrad w Magdalence – powiedział w środę w Radiu Wnet prezes PiS Jarosław Kaczyński. “Donald Tusk ma obyczaj kłamać i kłamie w każdej sprawie, także i w tej” – podkreślił.

Lech Kaczyński , po lewej Aleksander Kwaśniewski

– Mój świętej pamięci brat świetnie znał Donalda Tuska, ale nie ma to dzisiaj znaczenia. Ale skoro dzisiaj Donald Tusk był np. łaskaw powiedzieć, że mój brat pił razem z Kiszczakiem i z kimś tam jeszcze w Magdalence, to ja od razu wyjaśnię, że było tam wtedy trzech ludzi, którzy się wtedy tam nie fraternizowali w tych wydarzeniach w Magdalence.

Magdalenka Lech Kaczyński i Czesław Kiszczak

To był właśnie mój śp. brat, to był – przyznaję – Tadeusz Mazowiecki i to był też – przyznaję – Władysław Frasyniuk. Natomiast inni poszli na taką daleko idącą wódczaną fraternizację, no i słusznie są z tego powodu krytykowani. I to wywoływało absmak już wtedy – powiedział prezes PiS.

[rl_gallery id=”838″]

– Ja o tym wiedziałem, wiedziałem o tym oczywiście od brata. Więc Donald Tusk ma obyczaj kłamać i kłamie w każdej sprawie, także i w tej, chociaż oczywiście on w Magdalence nie był, był po prostu wtedy człowiekiem, no, powiedzmy niespecjalnie ważnym – podkreślił Kaczyński.

Zestawienie tego co mówi Jarosław Kaczyński z tym co jest na zdjęciach – delikatnie mówiąc rozmija się. Komentarz zostawiamy Państwu

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

20 comments, 36.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
16
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

20
Dodaj komentarz

avatar
12 Komentarze do wątków
8 Odpowiedzi do wątków
2 Obserwujący
 
Najczęstsze reakcje komentarza
Najgorętszy wątek komentarza
20 Autorzy komentarzy
wyrodekOlsenJerzy 81 latRYBAUTAza Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Miku
Gość
Miku

Im się wszystko rozmija. Unia zła. Wynoszenie flagi UE z sali a potem kampania do Parlamentu E. Ja zwariowałem.

Ulka
Gość
Ulka

i znow już im te flagi zagineły 🙂

osska
Gość
osska

Na zdjęciu z kieliszkiem jest Jarosław

Polak, nie jakiś pisuar
Gość
Polak, nie jakiś pisuar

to była wielka tajemnica, że mały lech był wielkim moczymordą…. jak kwach i wielu innych bolszewików

bula
Gość
bula

To że ty jesteś pół……iem to nie jest tajemnicą.

Bar 52
Gość
Bar 52

o tym,że Polacy lubią wypić i to nie tylko bolszewicy wiadomo od dawna. W tej sprawie nie jest ważne czy Lech Kaczyński lubił czy nie lubił wypić, ważne jest to,że na wielu zdjęciach widać, że piła a Jego brat w 30 lat później temu zaprzecza.

RYBAUT
Gość
RYBAUT

Na jednym z tych zdjęć widać, że z kimś pił, ale z pewnością nie jest to Kiszczak – jak podano w nagłówku. Pytanie, czy to Magdalenka? Z tego zdjęcia akurat raczej trudno to stwierdzić. W jaki sposob Bar52 dostrzegł wiele zdjęć na których Kaczynski pije pozostanie taka sama tajemnicą jak nagłówek

Jeż
Gość
Jeż

Kaczyńscy byli jak hieny ,

bula
Gość
bula

Aleś se ulżył!!!!!

Hanys
Gość
Hanys

A Ty ci……lu jak chcesz sobie ulżyć to strzel sobie maksa

Malec Stanisław
Gość
Malec Stanisław

Dlaczego, brak możliwości komentarza na Fejsie ? … może i wznosił toast, jako wytrawny znawca ” małpek ” i kultury osobistej, ale … z jakim obrzydzeniem dla komucha !!!

Giorgio
Gość
Giorgio

Nie kuźwa on nie pił, tooo może ja.

BART 52
Gość
BART 52

A kiedy pan Kaczyński nie mija się z prawdą – chyba gdy się pomyli.

Aza
Gość
Aza

To prawda. Chociaż przez przypadek czasem wypada komicznie! Np. tu: “Tuska nie było w Magdalence ,był po prostu wtedy człowiekiem ” !!! (Znaczy że Lech nie był wtedy człowiekiem bo był w Magdalence,czy tak?!!! Hi h hi!i

Gent
Gość
Gent

Ha ha ha. Czy nikt nie zauważył, że w Magdalence Lech Kaczyński ma…wąsy??? I że wódę pito tam z kieliszków, a nie ze…szklanek??? 🙂 🙂 🙂

jpr
Gość
jpr

Jest i film, na którym wznosi kieliszek…

jpr
Gość
jpr

Umówmy się, obaj byli wtedy niezbyt ważni. Jarosław też nie był w Magdalence. Z tym, że Tusk opiera się na zdjęciach i filmie, a Jarosław na opowieściach brata.

Jerzy 81 lat
Gość
Jerzy 81 lat

W książce Kiszczaka są zdjęcia z Magdalenki.Tam widać wszystko.Owszem pił tylko nie połykał?

Olsen
Gość
Olsen

Że też to gówno kaczyński jeszcze żyje ?!

wyrodek
Gość
wyrodek

Jasne…Tak jak stanowiskami dzielił ś.p. braciszek , to do dzisiaj się czka… Obsadzał przypadkowymi ludźmi najwyższe stanowiska w państwie…Od gmin i powiatów, do województw włącznie…A co do normalności, to bez lampki szampana i kieliszka wódki, nawet z totalną opozycją, protokołu nie spiszesz…I dzisiaj tak jest…Panie pół bliźniaka !…Niech się pan puknie w łeb i zajmie pedofilami z pana partii…FUJ !!!

Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów