fbpx

Klemens Murańka: “Panie Tadeuszu taka prośba jest”. Radio Maryja sypnie kasą dla skoczków? (video)


500
Subksrybuj nas na Google News

Klemens Murańka wystosował apel do ojca dyrektora Rydzyka o sponsoring Radia Maryja. Czasy są trudne nie ma na nic pieniędzy to sportowcy postanowili poszukać ich tam gdzie na pewno się znajdą.

Koronawirus i stan polskiej gospodarki obija sie na wszystkich działalnościach w Polsce. Nasi skoczkowi przygotowując się do treningu rozważali różne pomysły przyciągnięcia sponsora.

Klemens Murańka zaapelował do ojca dyrektora, którego najpierw nazwał “Pan” co niestety może utrudnić negocjacje. Miejmy nadzieję że Ojciec Tadeusz umie wybaczać błędy młodym ludziom i sypnie trochę kasy.

Apel Klemensa Murańki do ojca Tadeusza Rydzyka opublikował na swoim kanale na YouTube portal skaczemy.pl. Nagranie natychmiast obiegło cały internet i pojawiło się w mediach społecznościowych.

Panie Tadeuszu, taka prośba jest.

Panie Tadeuszu, taka prośba jest. Na kasku nie mam sponsora, może ksiądz byłby chętny zasponsorować. Jest tutaj wolne miejsce na Radio Maryja. Bardzo chętnie przyjmę – mówił skoczek.

Wypłatę będzie miał lepszą jak wy

Skoczkowie rozważali pomysł sponsoringu Radia Maryja i stwierdzili że w przypadku takiego sponsoringu, “wypłatę będzie mia lepszą jak wy” – padła podpowiedź w tle.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

500

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments