fbpx

Andrzej Duda przygarnął do pałacu skonfliktowanego z PiS młodego Rzepeckiego.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

28-letni Łukasz Rzepecki został nowym doradcą Prezydenta Andrzeja Dudy. O byłym pośle PiS było głośno w 2017 roku, kiedy został wykluczony z klubu partii na plecenie samego Jarosława Kaczyńskiego. Młody poseł sprzeciwił mu się wtedy wprost z mównicy sejmowej. Na skutek roszad w pałacu pożegnała się też dotychczasowa szefowa Kancelarii Prezydenta – Halina Szymańska. “Misja spełniona. Czas na nowe twarze” – chwali się otoczenie Prezydenta Andrzeja.

Andrzej Duda mianował też dwóch nowych doradców. Chodzi o byłego wojewodę małopolskiego Piotra Ćwika oraz 28-letniego byłego posła PiS, Łukasza Rzepeckiego.

Młody Rzepecki ma być doradcą prezydenta ds. społeczeństwa i młodych. Kontrowersje, które w przeszłości wywołał nie spodobały się koleżankom i kolegom z PiSu. Mówił wtedy: Chciałbym zaapelować z tego miejsca do pana posła Dominika Tarczyńskiego o to, żeby zrzekł się immunitetu!

Cały PiS przeciwko najmłodszemu posłowi

Poseł Łukasz Rzepecki wystąpił przeciwko jednemu z naszych kolegów. Nie możemy tego zaakceptować!” – komentowała wówczas Beata Mazurek, gdy Rzepecki spełnił swoją obietnicę i zagłosował za uchyleniem immunitetu Tarczyńskiego. Był wówczas najmłodszym posłem w Sejmie, później związał się na krótko z klubem Kukiz’15.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments