fbpx

Pisowscy działacze boja się, Trzaskowskiej! Jak zostanie pierwszą damą to będzie się angażować w politykę.


3.9k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wybory za niecały tydzień. Kampania Andrzeja Dudy wyraźnie kuleje. Działacze pisowcy próbują agitować strachem. Zapominają jak powinna wyglądać prawdziwa demokracja.

Aktywność Agaty Dudy jako pierwszej damy przez pięć lat była żadna. Pomimo tego że jest nauczycielem nie reagowała nawet na prośby o pomoc nauczycieli. Jej działalność w obronę praw kobiet jest znikoma. Większośc Polaków nie wie nic o pierwszej damie RP.

W przeciwieństwie do Agaty Dudy Małgorzata Trzaskowska ruszyła w Polskę i przemawia niekiedy na wiecach poparcia swojego małżonka.

Wybieramy pomiędzy milczącą i aktywna pierwszą damą.

Agata Duda przyzwyczaiła Polaków do tego że jej nie ma. Nie wiemy nic o jej poglądach i opiniach na najważniejsze sprawy. Małgorzata Trzaskowska zapowiada że będzie aktywnie uczestniczyła w polityce na co już daje dowody swoimi spotkaniami z różnymi organizacjami, nie tylko feministycznymi.

Fot. Facebook Małgorzata Trzaskowska / fot. Monika Szałek

Agata Duda o dziwo kampania się kończy a nawet nie zabrała głosu. Małgorzata Trzaskowska nie towarzyszy mężowi na prawie wszystkich spotkaniach, ale zabiera głos i aktywnie prowadzi kampanię w mediach społecznościowych. Polacy muszą dokonać wybory czy chcą aktywną pierwszą damę czy niemą i anonimową.

Wspólnota kobiet

Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy super moc. Bądźcie ze mną!

Opublikowany przez Małgorzata Trzaskowska Sobota, 4 lipca 2020
 Małgorzata Trzaskowska Pierwsza Dama RP .

Działacze pisowscy wolą milczącą pierwszą damę

Artur Zawisza jeden z liderów Zjednoczonej Prawicy straszy Trzaskowską w mediach społecznościowych.

Jedyne z czego zapamiętamy Agatę Dudę to tytuły prasowe “Tłum skanduje “konstytucja”. A Pierwsza Dama dyryguje i podskakuje

Na nagraniu zamieszczonym na Twitterze widać, jak Agata Kornhauser-Duda wychodzi z samochodu, idzie tanecznym krokiem, momentami podskakuje, a rękoma wymachuje tak, jakby słyszała muzykę lub dyrygowała. A wszystko w obecności protestujących osób, które trzymają w dłoniach transparenty i skandują hasło „konstytucja”. Podobnie, Agata Kornhauser-Duda zachowała się podczas wizyty w Australii, gdy odwróciła się do protestujących Polaków i zaczęła klaska.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.9k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments