fbpx

Policjanci pojechali na interwencję do opętanej kobiety. Nagranie budzi grozę


1 comment, 6
Subksrybuj nas na Google News

Od razu warto przestrzec, że film z policyjnej interwencji nie jest dla widzów o słabych nerwach. Macie jeszcze okazję, żeby przestać czytać ten tekst i zająć się czymś innym, zwłaszcza jeśli boicie się duchów. Tytułowe nagranie jest prawdziwe, co potwierdziła wielkopolska policja. Wezwanie funkcjonariuszy było jedyne w swoim rodzaju i raczej pewne, że zapamiętają je do końca życia.

W sieci pojawił się film z akcji policjantów wobec nawiedzonej kobiety. Wydawała ona z siebie dziwne, zwierzęce dźwięki, warczała, rzucała różnymi przedmiotami w spanikowanych funkcjonariuszy. Biorący udział w akcji byli przerażeni, nie wiedzieli jak sobie poradzić z niecodzienną sytuacją. Dziennikarze portalu wagrawiec.naszemiasto.pl skontaktowali się z jednostką policji, która brała udział w interwencji. – Sprawa jest bardzo delikatna, ponieważ dotyczy interwencji rodzinnej, jakich w naszej pracy jest kilkaset rocznie. Oczywiście potwierdzamy fakt, że sytuacja ta miała miejsce, a sama kobieta ostatecznie została przetransportowana do szpitala – czytamy na stronie.

Niektórzy komentujący sytuację doszukują się w zachowaniu kobiety choroby psychicznej. I tym próbują tłumaczyć jej dziwne zachowanie. Jednak ta teoria chyba nie do końca przekonała funkcjonariuszy, którzy ewidentnie bali się do niej zbliżyć choć na krok. – Pie***lę, ja dostaję tylko 5 tysięcy złotych pensji – mówi z przerażeniem podczas interwencji jeden z nich.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ziobro opętany przez boga do dymisji
Ziobro opętany przez boga do dymisji
7 miesięcy temu

Policjanty pisowskie to nic innego jak inkwizycja cholera i zaraza tam pracują urzędnicy państwowi. To prawda że takich przypadków ostatnio jest bardzo wiele ale to wina poszczególnych osób których często własna rodzina obwinia się o pakt z diabłem. To jest wina obecnego rządu obecnej polityki, nagonki instytucji państwowych a zwłszcza zacofanego polskiego kościoła. Policjanty cóż to tylko tępe narzędzia nie mający pojęcia o relacjach rodzinnych. Znana jest tragiczna historia z podlasia małżeństwa celników. Mąż zamordował a konkretnie utopił w wannie swoją żonę. Po przyjeździe policji tłumaczył że zobaczył diabła. Ale ogólnie to rodzina bardzo często wzywa obecnie policję do członków… Czytaj więcej »