fbpx

Poseł PiS: “Poznajcie tę ślicznotkę! Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką”. Duszka zaprzecza.


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na Facebook’owym koncie parlamentarzysty PiS Kamila Duszka pojawiła się sylwetka pewnej “ślicznotki”, która jak wynika z wpisu ma zostać asystentką posła. “Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela – będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć ” – mogliśmy przeczytać na profilu. Polityk w rozmowie z “Faktem” odcina się od postu, twierdząc, że to efekt “włamu” na jego konto.

Pod opisem posta można było zobaczyć zdjęcie posła PiS z młodą kobietą.

Poznajcie tę ślicznotkę! Izabela (…) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć – brzmiał napis nad zdjęciem.

W komentarzach pod wpisem pojawiły się kolejne zdjęcia, które rzekomo miały być udostępniane przez posła PiS. Przedstawiały m.in. tę samą kobietę w krótkiej spódniczce oraz półnagie damskie pośladki.

Duszek nie przyznaje się do publikacji

Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa została zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona – poinformował Marcin Duszek na swoim Facebooku.

?UWAGA! Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.

Opublikowany przez Marcina Kamil Duszka Czwartek, 19 listopada 2020

Polityk w rozmowie z “Faktem” tłumaczy, że już wcześniej miał problemy ze swoim kontem. Dodaje, że do takich włamań dochodzi również u innych posłów.

Takie włamanie było już około miesiąc temu – przez Twittera. Inni posłowie również to zgłaszali, bo – tak samo jak ja – padli wcześniej ofiarą takich działań. Chodzi o posłankę Borowiak i posła Melaka. W czwartek rano pracownicy, którzy prowadzą Instagram poinformowali mnie o włamaniu na konto. Zostało zmienione hasło, ale dalej ktoś próbował manipulować treściami i opisami. Sprawę zgłosiłem na policję, poinformowałem służby prasowe. Tyle mogłem zrobić. Czekam na rozwój wydarzeń, na złapanie winowajcy. Nie znam tej pani w stringach, to jest manipulacja zdjęciami – poinformował.

źródło: fakt.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Izabela wystraszyła się popularności i nie będzie świadczyć usług?

Psevdonym
Psevdonym
11 miesięcy temu

Będzie prawą ręką? Raczej tą prawą rękę zastąpi.