fbpx

Rydzyk idzie w luksusową mąkę i makaron. Kilogram za 50 złotych. “Na chwałę pana Boga”


5 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Sklep fundacji ojca Tadeusza oprócz tony dewocjonaliów wzbogacił swoją ofertę. Podczas, gdy w trudnych czasach większość ludzi liczy grosz do grosza, redemptorysta wychodzi im na przeciw. Mąka i makaron zaliczane są do produktów pierwszej potrzeby, dlatego zakonnik postanowił wspomóc swoich wiernych zwolenników oferując te produkty nawet za 50 zł/kg.

Na początku pandemii koronawirusa pisaliśmy, że serwis Splendor oferował “duchowe szczepionki” ale i żele antybakteryjne, czy maseczki. Teraz oferta bogatsza jest o produkty mączne.

Najdroższa mąka – 50zł/kg stworzona jest z kasztanów jadalnych. Ojciec Tadeusz nie pozostał jednak obojętny na tych najuboższych. Dla tych, skierowana jest propozycja mąki orkiszowej za jedyne 14zł/kg. Są też makarony, również nie zwykłe pszeniczne, a orkiszowe. Paczka o pojemności 400 g kosztuje 13 zł. Chyba, że zamarzy nam makaron w fantazyjnym kształcie, na przykład literek. Wówczas za opakowanie zaledwie 250-gramowe trzeba zapłacić 12,90.

“To na chwałę pana Boga” – napisał jeden z internautów, podpisany jako “redemptorysta”. Ojciec Rydzyk udowodnił nie raz, że jest człowiekiem przedsiębiorczym. Szkoda jednak, że nie potrafi tego wykorzystać w sposób do jakiego zobowiązuje go zakonne życie. Nic tylko płacić, płacić i jeszcze raz płacić. Bo bieda, bo koszty, bo ksiądz Stanisław mówi, że potrzebujemy nowe samochody itd, a emeryci potrzebują przecież zbawienia. Potrzebują, więc płacą, “ale to za mało” – śmiał wielokrotnie powtarzać publicznie ojciec Tadko.

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
6
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
11 miesięcy temu

Muchomor ma dryg do robienia interesów jak nikt.

Ja60
Ja60
11 miesięcy temu

Niech ..sam wpiernicza te ….luksusy…

Wkurzona
Wkurzona
11 miesięcy temu

No ten szczur lądowy mówi w imie Boga no to jest szczyt bezczeszczenia imienia Panskiego ty stary judaszu obys się nażarł i zesral

mk69
mk69
11 miesięcy temu

PAN nie potrzebuje ofiar ani nie mieszka w kosciolach zbudowanych prez ludzi

Polak
Polak
11 miesięcy temu

Żebyś ty się zesrał kluskami ziemniaczanymi.