fbpx

Rydzyk idzie w luksusową mąkę i makaron. Kilogram za 50 złotych. “Na chwałę pana Boga”


5 comments, 5
Subksrybuj nas na Google News

Sklep fundacji ojca Tadeusza oprócz tony dewocjonaliów wzbogacił swoją ofertę. Podczas, gdy w trudnych czasach większość ludzi liczy grosz do grosza, redemptorysta wychodzi im na przeciw. Mąka i makaron zaliczane są do produktów pierwszej potrzeby, dlatego zakonnik postanowił wspomóc swoich wiernych zwolenników oferując te produkty nawet za 50 zł/kg.

Na początku pandemii koronawirusa pisaliśmy, że serwis Splendor oferował “duchowe szczepionki” ale i żele antybakteryjne, czy maseczki. Teraz oferta bogatsza jest o produkty mączne.

Najdroższa mąka – 50zł/kg stworzona jest z kasztanów jadalnych. Ojciec Tadeusz nie pozostał jednak obojętny na tych najuboższych. Dla tych, skierowana jest propozycja mąki orkiszowej za jedyne 14zł/kg. Są też makarony, również nie zwykłe pszeniczne, a orkiszowe. Paczka o pojemności 400 g kosztuje 13 zł. Chyba, że zamarzy nam makaron w fantazyjnym kształcie, na przykład literek. Wówczas za opakowanie zaledwie 250-gramowe trzeba zapłacić 12,90.

“To na chwałę pana Boga” – napisał jeden z internautów, podpisany jako “redemptorysta”. Ojciec Rydzyk udowodnił nie raz, że jest człowiekiem przedsiębiorczym. Szkoda jednak, że nie potrafi tego wykorzystać w sposób do jakiego zobowiązuje go zakonne życie. Nic tylko płacić, płacić i jeszcze raz płacić. Bo bieda, bo koszty, bo ksiądz Stanisław mówi, że potrzebujemy nowe samochody itd, a emeryci potrzebują przecież zbawienia. Potrzebują, więc płacą, “ale to za mało” – śmiał wielokrotnie powtarzać publicznie ojciec Tadko.

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5 comments, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
6
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
5 miesięcy temu

Muchomor ma dryg do robienia interesów jak nikt.

Ja60
Ja60
5 miesięcy temu

Niech ..sam wpiernicza te ….luksusy…

Wkurzona
Wkurzona
5 miesięcy temu

No ten szczur lądowy mówi w imie Boga no to jest szczyt bezczeszczenia imienia Panskiego ty stary judaszu obys się nażarł i zesral

mk69
mk69
5 miesięcy temu

PAN nie potrzebuje ofiar ani nie mieszka w kosciolach zbudowanych prez ludzi

Polak
Polak
5 miesięcy temu

Żebyś ty się zesrał kluskami ziemniaczanymi.