fbpx

Sąsiadka Kaczyńskiego mówi o jego charakterze: “Konfliktowy, ohydny” [VIDEO]


2 comments, 6
Subksrybuj nas na Google News

Jeżeli Jarosław Kaczyński będzie miał okazję obejrzeć nagranie, na którym wypowiedziała się jego sąsiadka, może wpaść w szał. Kobieta twierdzi, że zna go od dziecka, mieszkając na Żoliborzu. Z jej ust padły bardzo mocne słowa, stawiające w niezbyt pozytywnym świetle najbardziej wpływowego polskiego polityka. Ewidentnie nie pała ona do niego ciepłymi uczuciami.

Jarosław Kaczyński nie cieszy się dobrą opinią, przynajmniej u części sąsiadów. Głośnym echem odbiła się teatralna inscenizacja “Dziadów” w Szklanym Domu, zabytkowym budynku w bliskim sąsiedztwie miejsca zamieszkania bohatera tekstu. Spektakl miał miejsce kilkukrotnie w trakcie Strajku Kobiet, nawiązując do obecnej sytuacji politycznej w kraju. Kaczyński dostał wtedy mocną szpilę od okolicznych mieszkańców. Jakiś czas temu szeroko komentowano temat sił policyjnych, które chroniły jego rezydencję podczas protestów. Można było wtedy naliczyć ponad 80 radiowozów, zabezpieczających willę, jaką jego rodzina dostała w prezencie od komunistów. Prezes PiS najwyraźniej nie czuje się tam całkiem komfortowo.

Raczej na pewno nie spodoba mu się też wypowiedź sąsiadki, którą opublikowano na Tik Toku NaTemat. Kobieta zabrała głos odnośnie charakteru braci Kaczyńskich, z którymi styka się od najmłodszych lat. – Mieszkam na Żoliborzu, więc znam od wczesnego dzieciństwa tych chłopców. Leszek był okey. Jarek wychodził na ulicę, bo tam oni podwórka nie mieli, i natychmiast się robiła draka. Konfliktowy, ohydny, bezwzględny facet, tyle panu powiem – oceniła go kobieta. Całą wypowiedź możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 6

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
16
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mitex
mitex
11 miesięcy temu

Urodzony w Polsce rosyjski agent tak jak cała jego rodzina o poglądach stalinowskich ma rosyjskie korzenie

Kaczyński z wykształcenia jest komunistą
Kaczyński z wykształcenia jest komunistą
11 miesięcy temu

Gdyby żył Piłsudski w tych czasach zdrajcy Kaczyńscy nigdy by nie doszli do władzy. I przyokazji przypomnę co obiecywał rzad PIS Polakom a czym to się kończy. Od nowego roku prazent gwiazdkowy od rządu Morawieckiego zniesienie tarcz na paliwo co spowoduje podwyżki do 10 zł. Rząd Kaczyńskiego to nic nic nowego wszystkie rządy prowadziły do ruiny podatników i gospodarki. To co osiągnęli to dyktatura i kolejny raz zruinowanie sektora prywatnego na rzecz państwa. Ineczej tego nazwać nie można jak powrotem do komuny PRL.