fbpx

Sędzia Łączewski: Wiem o czym rozmawiał Jarosław z Lechem w trakcie lotu. “On jest zdolny do wszystkiego!”


1 comment, 5
Subksrybuj nas na Google News

Zapis ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich do dzisiaj rozpala opinię publiczną. Tuż przed tragicznym wypadkiem pod Smoleńskiem Lech Kaczyński rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim – Gdyby mógł pan jak w „Milionerach”, w ramach telefonu do przyjaciela, zadać jedno pytanie o Smoleńsk, to jak ono by brzmiało? – Mimo wszystko zapytałbym o rozmowę telefoniczną Lecha Kaczyńskiego z bratem – mówił dwa lata temu Maciej Lasek w wywiadzie dla Newsweeka.

Sędzia Wojciech Łączewski, orzekając w postępowaniu dotyczącym organizacji lotu do Smoleńska, zapoznał się z niejawną częścią akt –”Charakter informacji, które wtedy poznałem, może budzić, w mojej ocenie, ogromne przerażenie. Doskonale zdają sobie sprawę, jakie materiały znajdują się w tych aktach – powiedział. Sędzia jest związany tajemnicą sędziowską i ustawą o ochronie informacji niejawnych – “Ale teraz jestem oskarżony. Gwarantuję, że podczas składania wyjaśnień nakreślę sądowi, z jakiego rodzaju ludźmi mamy do czynienia” – dodaje.

Opnia publiczna była by zszokowana

Jeżeli opinia publiczna poznałaby treść rozmowy braci Kaczyńskich, której zapis znam z akt ściśle tajnych, to gwarantuję, że zupełnie inaczej oceni sytuację po 10 kwietnia 2010 r.(…) jestem w stanie wskazać konkretną teczkę i konkretne karty z dokumentami, które pozwalają spojrzeć na pewne sprawy w innym świetle – powiedział

Uważam, że ten stenogram powinna poznać opinia publiczna, by wyrobiła sobie zdanie, do czego Jarosław Kaczyński jest zdolny. Uważam, że zapis tej rozmowy w wątku organizacji lotu do Smoleńska znalazł się przez przypadek. Ktoś za dużo skopiował z akt głównych

Pojawiają się głosy, że to właśnie tym nieopublikowanym nagraniem Zbigniew Ziobro straszy Jarosława Kaczyńskiego, co oznacza, że prezes może być marionetką w rękach nie tylko Ziobro. Miejmy nadzieję, że w przyszłości rozmowa zostanie ujawniona, a my nie będziemy mieli już więcej wątpliwości, “co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku”.

źródło: crowdmedia.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
5
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2 lat temu

Czekamy na przecieki