fbpx

Szef MSWiA przemawiał w sejmie nietrzeźwy? “Wyraźna niedyspozycja”


4 comments, 8

Jak podaje portal “Wieści24.pl” szef MSWiA Mariusz Kamiński mógł przemawiać wczoraj w Sejmie pod wpływem alkoholu. Wskazuje się na nagranie z przemowy, w którym Kamiński dziwnie zaciąga lub powtarza wypowiadane słowa. Za kuluarami mówi się, że Kamiński ma problem z alkoholem i “już dawno powinien udać się na zasłużony urlop”.

Minister – wyraźnie pobudzony, próbował bronić brutalnego atakowania przez policję pokojowych demonstracji. Nagranie ujawnia, że Kamiński mówi podczas wypowiedzi niewyraźnie i ma kłopot z prawidłową wymową nawet prostego słowa „posesje”.

Urzędujący minister alkoholikiem?

Choroba alkoholowa ministra Kamińskiego jest skrzętnie ukrywaną tajemnicą. Jeszcze całkiem niedawno lider Konfederacji Grzegorz Braun stwierdził, że „na czele MSWiA stanął praktykujący alkoholik”.

Mariusz Kamiński, mimo, że mógł wnieść pozew w trybie wyborczym, ostatecznie nie zdecydował się na taki krok, ani nie odniósł się do zarzutu. O tym, że Kamiński ma się udać na „urlop zdrowotny” mówione jest od kilku miesięcy w PiS. – podaje portal Wieści.

źródło: wiesci24.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 8

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
7
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
9
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
1 rok temu

Jeżeli prawdą jest, że czlowiek, który odpowiada za bezpieczeństwo wewnętrzne Polski, za służby specjalne i za polską policję jest przestępca i alkoholikiem, to nic dziwnego, że mamy Polskę w ruinie.

fila
fila
Odpowiedź do  Aneta
1 rok temu

To już od dawna jest wiadomo, że nie wylewa za kołnierz, dobrze się bawił z agentem Tomkiem i Wąsikiem,

olka
olka
1 rok temu

jeden pijak odszedl ale drugi zostal szumowski naokraglo byl pijany teraz kaminski jak moze taki czlowiek zarzadzac policjo

magda
magda
1 rok temu

Jak przemawiał Kamiński, to było bardzo widać,że jest nietrzeźwy, do męża mówiłam, że chyba pijany. Dopiero na drugi potwierdziły się moje podejrzenia, bo wiele osób to samo spostrzegło co i ja.