Szymon Hołownia zdradził co zrobi ze swoim głosem w II turze wyborów prezydenckich.


447
Subksrybuj nas na Google News

Znamy wynik Szymona Hołowni, to 13,3 proc poparcia. To jest jednocześnie wynik jego marzeń ale nie do końca spełnionych marzeń.

Zwracając sie do swoich sympatyków na wieczorze wyborczym Szymon Hołownia powiedział –

Czy to jest wynik moich marzeń? Tak, to jest wynik moich marzeń. Myślę, że nikt, kiedy sześć miesięcy temu zaczynaliśmy tę drogę, nie pomyślałby, że to jest w ogóle możliwe, by przekonać, bo z tych statystyk – a myślę, że one jeszcze urosną, jak się zacznie zliczać głosy też te z zagranicy, korespondencyjne (…) one mogą dojechać jeszcze do 15-18 proc. – wynika, że przekonaliśmy 2,5 mln ludzi – powiedział Hołownia. 

Mam w sobie gotowość i siłę do tego, by stanąć teraz na czele ruchu, który poprowadzi tę całą energię i siłę, to wszystko, co się w nas urodziło dalej

Moja intuicja na dziś jest taka, że powinniśmy przed tym, który będzie reprezentował w II turze tę część, z którą można wiązać jakieś nadzieje dla Polski, położyć ważne dla nas problemy – oświadczył. By zadać pytanie, czy są to też jego postulaty, czy jest mu z nimi po drodze, czy jest w stanie je realizować – dodał. Jeżeli odpowie twierdząco, to będzie wskazówka dla wielu z nas – ocenił.

Hołownia nie przekazał głosów ani Dudzie Ani Trzaskowskiemu, ale powiedział na kogo nie zagłosuje

Na pytanie dziennikarza TVN kogo poprze w drugie turze Szymon Hołownia odpowiedział – Nie oddam głosu na kandydata związanego z PiS.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

447

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
5
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments