fbpx

Uczniowie: Agata Duda była “super” nauczycielką!


1 comment
Subksrybuj nas na Google News

Zanim mąż Agaty Dudy został prezydentem, przez lata pracowała w szkole. Była nauczycielką języka niemieckiego. Dzień 14 października jest więc dla niej świętem. Z okazji święta nauczycieli warto wspomnieć, co o germanistce Dudzie mówili uczniowie liceum w którym wykładała.

Dziennikarze odwiedzili niegdyś owe liceum i pytali uczniów, jaką nauczycielką jest pierwsza dama. Podkreślali wtedy, że jest nauczycielką wymagającą, ale i taką, która bardzo dobrze przygotowuje do matury. “Jest naprawdę świetną nauczycielką, bardzo dobrze uczy.” “Bardzo profesjonalna, znakomicie uczy niemieckiego, posiada bardzo dużą wiedzę, chwalę ją. – mówili uczniowie. Gdy Agata Duda została pierwszą damą musiała opuścić gmach swej ukochanej pracy.

Z okazji Dnia Nauczyciela para prezydencka złożyła życzenia nauczycielom: “Dziękujemy za trud i zaangażowanie, z jakim wykonują Państwo swoją pracę. To Państwo przekazują młodym ludziom wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata i kształcą umiejętności, które staną się podstawą ich życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji. Uczą Państwo wzajemnego szacunku i nawiązywania koleżeńskich relacji oraz towarzyszą swoim wychowankom w ich pierwszych społecznych działaniach. Jest to wielka odpowiedzialność i zadanie, któremu nauczyciele stawiają czoła każdego dnia” – czytamy w liście skierowanym do nauczycieli przez Andrzeja Dudę i Agatę Dudę.

źródło: se.pl, twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pyrlandczyk
pyrlandczyk
1 rok temu

ciekawe po 5-ciu latach są jeszcze w liceum uczniowie których uczyła No no prawdziwe orły